Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

Jak zawsze, powstaje temat do wpisywania wyników :stuck_out_tongue:
Link do tabeli i zasad https://challonge.com/pl/nd1ia1cj
Nie powinienem nikogo pominąć…
Czas na fazę grupową do 31 lipca włącznie.

4 polubienia

V(ILD)
Gra słów, jak światło, ujawnia, że to nie jest pospolity turniej.
Cztery obozy wystartowały, pozwolono im wchłonąć ducha wojny i wkrótce pospólstwo ujrzy, który okaże się godny. Kto okaże się powołanym, a kto wybranym. Kto odbierze szczątki chwały reszcie niegodnych uczestników, szyjąc szatę z tych szczątków chwały, okrywając swoją hańbę jej całością.

Szkoda, że nie ja, gdyż wrzucono mnie do lochu lamentacji, przeznaczonego do zamurowania, gdzie ludzie nie płaczą, lecz wyją jak porzucone psy.
Gdzie spoiwem budowlanym, mającym uniemożliwić wydostanie się, jest Pawel :(… heh

3 polubienia

Sam jesteś spoiwo! I nie lamentuj, cztery osoby wychodzą z grupy, wszystkich czterech raczej nie zajmę :wink: bedzie dobrze jak w ogóle się uda. Reguły tego turnieju są tak “dzikie”, że wszystko może się zdarzyć.

4 polubienia

Fajna grupa się trafiła :slight_smile: Samo wyjście to będzie wyzwanie :smiley: Tak czy siak jakby ktoś chciał zagrać to będę dostępny w tym celu od niedzieli :slight_smile: Pewnie niedziela rano, a później każdego wieczora :slight_smile:

1 polubienie

Ech trzeba będzie ‘Policje’ odblokować xD

Mam czas od 13-17 oraz po 20 codziennie.

Wysyłajcie zaproszenia, to wtedy się umówimy na pojedynek.

omg… Jako spoiwo masz wiele właściwości, między innymi gaśniczą. Potrafisz schwytać duszę i pozostawić na niej bliznę, lecz okazuje się, iż możesz ugasić ogień dręczący płonącą. Ponadto! Nie tylko się uspokoiłem, lecz także moje morale wzrosły. Właściwie po czymś takim powinny wzrosnąć morale wszystkich (D)obozowiczów.

(D)o hymnu!

Założę się, że inne obozy nie mają hymnu… Chociaż mają czas się wykazać.
Pokażmy, że moc oraz przychylność Anunnaki jest po naszej stronie, niech zwycięzca pochodzi z obozu D.

lastfm-img2.akamaized. net/i/u/300x300/bc1aa449c63e43138230a9bbf3088786.jpg

PS Niestety na zdjęciu obozowym widać jedynie 7 osób, ktoś musiał je zrobić.

2 polubienia

Kur… same elity dostałem do grupy. Jeżu zlituj się, wiesz, że ja noob jestem a ty mi wyjadaczy dajesz… każdy w legendzie lub top5 a ja marne 15+ :frowning:

1 polubienie

Ja muszę swoje talie przygotować, bo obecnie w kolekcji mam bajzel… Chciałem to zrobić dzisiaj, ale nic z tego. Myślę, że w sobotę mogę zacząć się umawiać.

1 polubienie

Mam ten sam problem! Do jutra powinienem się uwinąć i zacząć swoje zmagania! :slight_smile:

1 polubienie

WoooCash 3:2 Adek :slight_smile:

2 polubienia

Adek 3:0 StarScream :slight_smile:

2 polubienia

StarScream 3 - WooCash 1
StarScream 0 - Adek 3
Nie ma to jak karcianki ten wygrał z tamtym przegrał z tym mimo że ja wygrałem z tym to ten przegrał z tym a potem ja z tamtym przegrałem :grin:

4 polubienia

Adek 3:0 Wojtek :slight_smile:

1 polubienie

StarScream 2 - Wojtek 3

1 polubienie

Wojtek - WoooCash 2:3

Z tym też przegrałeś, a ja wygrałem, nasza grupa się dobrze uzupełnia :slight_smile:

2 polubienia

Grupa B
SpookyMulder 3 - 0 TakCoHalo

3 polubienia

Wynik zdecydowanie nie odzwierciedla tego co się działo na stole - na pojedynek z TakCoHalo radzę przygotować dobry antyperspirant, bo łatwo nie będzie!

2 polubienia

Gdyby ktoś z mojej grupy chciał ze mną zagrać to niestety będę mógł dopiero na początku sierpnia niestety komputer mi padł a na telefonie hearthstone nadal nie działa: /

kto chce dzisiaj ze mna grac to pisac na battle necie (na chacie w grze)