Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

Krychu Janosik 1:3 :slight_smile: Jednak brak dzikich kart zderzył się z mocnymi taliami przeciwnika , gratulacje :slight_smile:

Leszek 3 - 2 Wojtek

Zaciekłe meczyki :slight_smile:

K6mil#2224 vs Pawel#2652
2:3
Przeciwnik na poziomie, bardzo zgrabne talie myślę jednak ze sam tez co nieco pokazałem :). Pozdrawiam

2 polubienia

PucingHard-Krychu 3:0 :slight_smile: Kolejny mocny przeciwnik :slight_smile:
Krychu-ZbigniewJeż 1:3 w końcu się odegrałeś :)) gratuluję i trzymam kciuki za Ciebie w tej grupie :slight_smile:

Pucing hard 1:3 ReivPL

Dwie porażki na początek turnieju, a jeszcze czeka mecz z Janosikiem xD

Tak różnica 2-3 skończyły mi się talie które przyjmą tyle face dmg

K6mil vs KrzegoszPL#2867
1:3

Kolega rozjechał mnie taliami Infinite_value, nie było czego zbierać :wink:

1 polubienie

Leszek 1 - 3 StarScream

1 polubienie

KrzegoszPL vs Pavel
1:3
Szkoda jednej gry, w której miałem sporego pecha, bo by było 2-1 dla mnie, ale raz się ma pecha, a raz szczęście. Bardzo dobry przeciwnik i zasłużone zwycięstwo.

1 polubienie

K6milku! Nie ładnie zdradzać czym gra przeciwnik :wink:

Grupa B
Viran 3 - 2 TakCoHalo
Teraz nieco bliżej wygranej,jednak po raz kolejny przeciwnik okazał się lepszy.

1 polubienie

Jestem pełen podziwu! Naprawdę, nie spodziewałem się tak ciężkich gier… Uznanie dla ciebie przyjacielu! Po raz kolejny stare przysłowie przypomniało o sobie.

"Kto nie wygrywa 3:0 przegrywa 3:2 :slight_smile:

Chyba większość uczestników przyniosła talie tego typu, poza tym jest to koleżeński turniej co za tym idzie chyba nie musimy utrzymywać ścisłej dyscypliny.

Oczywiście jeśli się mylę proszę o poprawienie mnie :slight_smile:

1 polubienie

SpookyMulder 3:1 sebszy11

Polecam tego Hearthstone’owicza! :wink:

1 polubienie

I jeszcze jeden meczyk!
SpookyMulder 0: 3 Viran

Bez mydełka poszło :wink:

1 polubienie

Świetna i odważna kompozycja decklist, bardzo rozsądny playstyle i bardzo miła osoba po drugiej stronie! To jeden z najprzyjemniejszych meczy jakie miałem okazję rozegrać, trzymam za ciebie kciuki! I liczę że jeszcze będzie nam dane zagrać.

Wynik 3:0 jest bardzo niesprawiedliwy, daliśmy z siebie wszystko, walka była zacięta do samego końca!

2 polubienia

Będę dostępny od 26 lipca bardzo proszę każdego z mojej grupy o ugadanie się na battlenecie co do terminu gierki. Wróce silniejszy i ze sprawdzonymi taliami. Pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

Leszek 2 - 3 WoooCash

Gra psychologiczna na start po mojej stronie, zaskakujący Priest wyjątkowo wszedł, ale potem zaczęły się schody. Ostatecznie skończyło się pojedynkiem między tymi samymi klasami, ale nieco innymi typami decków na zdecydowaną korzyść przeciwnika. Ale warto było poczekać na te meczyki :slight_smile:

1 polubienie

Jorge-KrzegoszPL 2:3

Dzięki za fajne gierki. Powodzenia dalej.

1 polubienie

Eryk, Maniuszka i Sawko - kiedy Wam pasuje?
Próbowałem się z Wami skontaktować, ale bez odpowiedzi :wink:

Dajcie znać na forum, albo BN - jak coś jutro mam wolne, więc będę elastyczny co do ewentualnych potyczek :call_me_hand: