Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

Jorge22224 : K6mil2224 3-2

Tym razem odegrałem się na moim “starszym bracie” :wink:

2 polubienia

KrzegoszPL 3-0 NaPohybel
Dzięki za gry i ciekawą dyskusję! :slight_smile:

2 polubienia

Poznanie nowych kolegów graczy to zdecydowanie najprzyjemniejszy aspekt tego typu turnieji, zdecydowanie polecam starym wygom jak i nowicjuszom wzięcie udziału chociaż raz :slight_smile:

3 polubienia

Jutro od popołudnia zapraszam graczy z grupy A do pojedynku.

Będę też w poniedziałek wieczorem i we wtorek późnym wieczorem.

xamos#2375

Jorge - bali09 2:3

Reno niestety znow dal mi popalić :disappointed:

1 polubienie

Grupa B, postarajcie się bo jesteście mocno w tyle a czas dobiega końca… 3 osoby to nie wiem nawet czy są świadome że gramy, chociaż coś do nich pisałem.
Na 5 dni przed końcem grup “brak gracza” zajmuje miejsce premiowane awansem, nie jest to dobry znak :stuck_out_tongue:

2 polubienia

bali09 0- -3 KrzegoszPL

To był pogrom :slight_smile: Rozpykał mnie raz dwa, ale gierki były przednie :smiley:

1 polubienie

Drogi Jeżu,
jeśli o mnie chodzi, to zostały mi 3 mecze.

Kontaktowałem się z graczami (zarówno prywatnie, jak i na forum), ale póki co bez odpowiedzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

Co w przypadku, kiedy mimo szczerych chęci nie dojdzie do wspomnianych meczów?

PS. Teraz wiem, jak to jest być po drugiej stronie i aktywnie uczestniczyć w turnieju :sweat_smile:

1 polubienie

Drogi Marku, wiem oczywiście że z tymi trzema kwiatkami trudno o kontakt, cieszę się że tym razem przystąpiłeś do rywalizacji i zagrałeś te trzy “podstawowe” mecze :stuck_out_tongue:
Brakujące spotkania będą zweryfikowane jako walkowery na korzyść graczy aktywniejszych :wink:
Pozdrawiam!

1 polubienie

Krychu vs Marcin 1:3
Hearthstone mnie nie lubi po rotacji :smiley: Może najnowszy dodatek coś zmieni… Przeciwnik bardzo sympatyczny, życzę mu sukcesów w kolejnych meczach. Takich rywali życzyłbym sobie mieć w każdym turnieju :slight_smile:

1 polubienie

Również dzięki za grę w przyjaznej atmosferze. Pojedynek przy stanie 2-1 był bardzo wyrównany, ale mój topdeck okazał się nieco lepszy niż Twój. :slight_smile: Gdyby zrobiło się 2-2, to różnie mogłoby się skończyć. Powodzenia w kolejnych meczach. :slight_smile:

1 polubienie

Leszek 0 - 3 xamos

Nie było nawet pola manewru, pozamiatał :slight_smile:

1 polubienie

xamos 3 - 0 Wojtek

Dzięki Panowie Leszku i Wojtku za emocjonujący pojedynek :slight_smile:

1 polubienie

Jestem dostępny jutro rano do godz. 12 oraz wieczorem od 21 do 23. Zapraszam do kontaktu na battlenecie

xilk 3:0 Wojtek

Było ciężko, ale się udało.

Viran#2379 3 VS 0 Maniuszka#2654

Przeciwnik lubi eksperymentować z decklistami, miło było zagrać z czymś interesującym. Dzięki za mecz i powodzenia dalej!

A więc został tylko Sebszy i Eryk… Jak będziecie chcieli rozegrać mecze, piszcie śmiało!

Ah! Zapomniałem o Panu Sawko, również czekam na mecz! :slight_smile:

Jak to mówią, z kasą nie wygrasz.

xilk 2:3 WooCash

A tak na serio, dziękuję za ciekawe gry. Może wynik byłby nieco inny, gdybym dwa razy pod rząd nie uparł się na tego maga :smiley:

2 polubienia

bali09 3 - 0 K6mil
Dobre gierki to były :slight_smile:

2 polubienia

krychu - en 0:3.
dlugi mecz ale jednostronny

K6mil vs NaPohybel#2410
2:3

Bardzo przyjemnie się grało, dopóki nie wjechał priest :slight_smile:
ale co wykręciły cztery ukradzione Lyry" to moje xD

1 polubienie