Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

Dobrze! Mi rowniez pasuje!

Jestem a ciebie nie ma

Przepraszam najmocniej… Stracilem polaczenie z internetem i nie moglem sie polaczyc… Wyglada na to ze jestem zmuszony oddac walkowera…

Chyba że udałoby się wam zagrać jeszcze dziś do 19-stej :wink:

1 polubienie

Sprobuje ogarnac gdzies lepsze stanowisko z wifi, starscream dasz rade dzis?

Dzieki Jezu! :slight_smile:

Tak najlepiej by było o 22 jak dzieci będą spały w domu mam dobrą jakość połączenia teraz wychodzę będę za 2 godziny to zajze na forum i do gry

Niestety! Okazalo sie ze wifi blokuje HSa… Nie mam mozliwosci rozegrac pojedynku i jestem zmuszony oddac walkowera. Dziekuje organizatorowi i wszystkim za mile spedzony czas.

1 polubienie

Szkoda bo miałeś w swojej grupie dobry wynik i szansę na zwycięstwo

1 polubienie

Mi rowniez jest bardzo przykro… Jednak sa w zyciu sytuacje ktorych za cholere nie przeskoczymy. Powodzenia dalej!

1 polubienie

Zawiadamiam, że od wyjścia dodatku i do 10 sierpnia (sobota) będzie można grać spotkania ćwierćfinałowe.

1 polubienie

No to jak joz doszedłem tutaj to w nagrodę nie będę truł z tym głosowaniem :grin:

2 polubienia

PucingHard kiedy masz czas zagrać ? :wink:

Wiadomo jak obecnie wygląda sprawa z Janosikiem? Zdziwiłem się trochę jak się dowiedziałem od Jeża, że pousuwał wszystkich ze znajomych itd. Coś mu odbiło/ktoś ukradł konto możee? ;p Jeśli ma być walkower, bo on nie zagra, to tak jak mówiłem Ci Jeż na PW mogę zagrać za niego, ale jednak trochę się dziwnie będę czuł jak odpadając zajdę dalej, nawet może do końca… Mam mieszane uczucia na ten temat. Na pewno nie da rady, żeby Janosik zagrał swój mecz?

O nie, ziom. Nie po to zhackowałem płytę główną, byś teraz… Chociaż mógłbyś…
J3ż, pozwól Krzegoszowi zagrać te mecze, a gdy dojdzie do finału, zgodnie z planem Krzegosz “będzie się dziwnie czuł”, wtedy na scenę wkroczę ja, by kończąc przedstawienie, zwyciężyć jaszczura z piekła WoooCasha.
Zastanów się Zbigniew, zło jeszcze może zostać pokonane.

4 polubienia

Kolejna runda już trwa, a tabela wygląda jak wygląda, więc spokojnie możesz rozgrywać 1/4 :slight_smile:
Nie ma powodu by czuć się dziwnie, piłkarze duńscy w '92 nie zakwalifikowali się na euro, a dumnie poszli po mistrzostwo :stuck_out_tongue:
Dla otuchy mogę dodać, że twój rywal również nie wygrał w poprzedniej rundzie :wink:

Na marginesie, może ktoś zauważył ale niedawno podobnie jak janosik zrobił JK47, również szanowany i solidny forumowy zawodnik, z tym że dodatkowo zmienił swój nick (jakby chciał się zamaskować, czy co?) Również nie pisnął ani słowa. Tajemnicza sprawa, nie lubię takich :stuck_out_tongue:

Edit: Na prośbę zawodnika przedłużam rundę o niedzielę.

2 polubienia

Nie polecam brać niebieskich pigułek od łysego murzyna.

:wink:

Krzegosz kiedy zagramy mi pasuje najlepiej dziś lub jutro wieczorem na 22

Mi najlepiej w niedzielę, no ale nie da rady, heh.
No to złapmy się jutro po tej 22.

1 polubienie

Ok bleblebldblebleble

Aj! Chetnie bym zobaczyl jak sobie radzi moj pogromca! Moze sie po cichu zawine z work… Ktoz to wie! :wink:

1 polubienie