Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

PucingHard co z tą gierką mieliśmy zagrać dzisiaj ale jak na złość za każdym razem co nie wejdę do gry to Ciebie nie ma taki pech :smile: może umówmy sie na jutro na konkretną godzine co powiesz na 20 ?:smiley:

W pracy zrob scieme i oglądaj

2 polubienia

na nocki pracujesz? :wink:

1 polubienie

System zmianowy :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Adek 3:0 PucingHard
Bardzo ciekawe decki których się nie spodziewałem dzięki za ten zacięty pojedynek :wink:
Ps. Nie spodziewałem się też że dotrę aż do półfinalu :smiley:

Będę tak pomiędzy 22, a 23:00, bo jeszcze coś muszę załatwić i nie wiem czy zdążę. Wysłałem Ci już zaproszenie do znajomych.

Jestem
W takim razie zajze za pół godziny

Dzięki za udział w turnieju podsumowanie:
Generalnie na dziczy dominują agro decki jeśli ktoś gra wystarczająco długo to wie że najlepiej radzą sobie : tempo mage, token palladin, murlock szaman, mech hunter, tempo rouge gra jest na tyle szybka że uniemożliwia to korzystanie w pełni z mechanik i kart jakie gra posiada nad czym ubolewam.
Jeśli mam wygrać turniej czymś takim to nie mam ochoty w to grać bo gra w sumie staje się prosta nudna przewidywalna ograniczona. Blizzard spaprałes tą niesamowitą atmosferę!!!
Nieźle poradził sobie czarnoksiężnik wygrał wszystkie partie po za nefytowym druidem Krzegosz’a co nie powinno się zdarzyć byłem zbyt pewny siebie i chciwy zagrałem Doriana liczyłem na pełen stół prowokacji a wyszła porażka na ręce miałam oczywiście pewną odpowiedź odbiłem to w następnym pojedynku i tempo mage nie nadążał :grin:
Powodzenia

4 polubienia

Nwm czy na warlocku zrobiłeś jakiś błąd, bo wg mnie grałeś bezbłędnie,ja chyba gdzieś zrobiłem błąd na magu w 1 podejściu. Miałeś bardzi ciekawe decki. Co do jade druida to powiem tyle, co Ci mówiłem. Highroll był konkretny, jade idol, rampa, dk, ui, jade idole, ui, jade idole. Ty 14 albo 16 kart w decku ja jade idole 13/13. A poza tym tak jak mówisz agro dominuje wilda. Będąc szczery decki skopiowałem z viniciousa, te z największym wr na rankedach(na legendzie) oraz te które najbardziej lubiłem i miałem nimi dobre wyniki kiedyś w std. Nic nie zmieniałem po wyjściu dodatku, bo mi się nie chciało i też nie miałem czasu. Liczyłem, że odpadnę, bo już odpadłem w 1/8 po słabym rng, ale teraz rng mi pomogło. Oczywiście gram na 100% swoich możliwości. Tym razem nie powiem, że to były swietne gry, bo nie były. Też się zgadzam, że Blizzard wiele rzeczy “spaprał”. Był za to świetny gracz ze świetnymi deckami. Do następnego turnieju.

1 polubienie

Wooocash#2319 - Marcin156#2383 1-3
Dzieki za fajne gierki w przyjaznej atmosferze. :slight_smile:

1 polubienie

A ja odpadłem więc nie będzie epickiego rewanżu w półfinale :smile:

Daj znać kiedy będziesz grał, chętnie obejrzę

1 polubienie

Ćwierćfinały zakończone przed czasem a więc możemy brać się za półfinały :slight_smile:
W tej rundzie limitów czasowych nie ma, z racji że jest to runda medalowa i gracze, chcąc nie chcęc, muszą rozegrać te dwa mecze :wink:

Małe przedstawienie Final Four, wedle tradycji:

KrzegoszPL - jedyny z czwórki, który ma do CV wpisane zwycięstwo w turnieju forumowym. Także można go uważać za faworyta :stuck_out_tongue:

Marcin156 - do tej pory najlepszym wynikiem był ćwierćfinał, a więc gratuluję pobicia życiówki!

Pawel - drugi jego turniej i drugi raz Top 4. Nie przez przypadek…

Adek - forumowy debiut i już tak wysoko (przymykając oko na poprzedni turniej, w którym zagrał ledwo jeden mecz)

Powodzenia w walce o kody honor!

4 polubienia

Heh, jeż, żaden ze mnie faworyt. Pavel jest świetnym graczem i to on powinien według mnie wygrać, wziął chyba najmocniejsze decki, Adek też sobie nieźle radzi z tego co widzę. Marcina nie kojarzę, ale skoro dotarł tak daleko to nie przez przypadek.

Marcin, zaproszenie wysłane, umówimy się jutro(w sumie to dziś :stuck_out_tongue: ) na pojedynek… a teraz do spania hehe

1 polubienie

No ładne rzeczy ja tu widzę. Najpierw StarScream zdradza jakie decki dominują w turnieju, a potem KrzegoszPL wyjawia, że gram “najmocniejszymi” deckami. Nie ładnie chłopaki, turniej się jeszcze nie skończył! Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wziąć “najsłabsze” controlne decki do nastepnego meczu, aby zaskoczyć rywala. Wam też to radzę, serio, mówię wam to dobry plan :stuck_out_tongue:

Polubienia: 5

Na te talie które wymieniłem po prostu nie ma ogólnie dobrej odpowiedzi bo nie ma tyle obszarowek i leczenia w kartach a najlepiej to leczenie stronnika z prowokacją i obszarówka w jednym tak ze 35 kart w talii :astonished::astonished:
po za agro kto pierwszy walnie 30 w pysk ten wygrywa na co mi cała kolekcja kart do kontroli i kombinowania jak to wszystko banalnie proste i głupie jak but :unamused:
Oczywiście wiadomo liczy się skill walnąć za 5 czy za 6
Najważniejsze że to dobra zabawa wszystkim którzy dodali do talii coś od siebie po za agro pozdrawiam i gratuluję :grin:
Walczcie z meta grą ile wlezie

3 polubienia

Marcin kiedy masz czas zagrać o 3 miejsce ? :smiley:

Codziennie wieczorem jestem w grze (od ok. 19 do 23). Daj znać, czy te godziny Ci odpowiadają.

Adek, w dalszym ciągu nie zaakceptowałeś zaproszenia do znajomych. Dobrze by było mecz o 3 miejsce zagrać przed finałem, a finał będzie rozegrany jutro.

Proszę o info finału - o której?

1 polubienie

Mecz o 3 miejsce
Adek#21835 - Marcin156#2383 2-3

Mecz bardzo emocjonujący. Zaczęło się od mojego prowadzenia 2-0. Później Adek 2 razy ograł mojego łotra. W decydującej potyczce mój Jade druid przetrzymał napór paladyna. Gdyby nie 2 posiewy to byłoby po mnie.
Dzięki Adek za dobre gierki. Miałeś ciekawe talie i świetnie nimi operowałeś.

To moje pierwsze podium w forumowych turniejach (mam nadzieję że nie ostatnie :slight_smile: )
Dziękuję organizatorom: Zbyszkowi i WoooCashowi za kolejny świetny i sprawnie przeprowadzony turniej. Dziękuję również wszystkim uczestnikom z którymi miałem przyjemność zagrać. :slight_smile:
Widzimy się na kolejnym turnieju.
A teraz czas na finał. Powodzenia panowie. Napiszcie na forum o której jutro gracie, bo zapewne będzie kilka osób, które z chęcią obejrzą decydującą batalię :slight_smile:

2 polubienia