Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

Finał dzisiaj około 21.

4 polubienia

Też dzięki za ciekawe gierki na początku już po drugiej grze chciałem sie poddać ze względu na karty które mi dochodziły na rękę przy ostatniej gierce zabrakło tarima albo chociaż ohydziarza ale nie narzekam 4 miejsce jak dla mnie jest sprawiedliwe i satysfakcjonujące wkoncu chodzi o dobrą zabawe . Dziekuje organizatorowi za przyjęcie i czekam na kolejny turniej :wink:

3 polubienia

Dzięki za świetne gry i gratuluję mistrza, zasłużyłeś! :smiley:
Ja vs Pavel 1-3

4 polubienia

Gratulacje dla Mistrza.

3 polubienia

KrzegoszPL 1:3 Pawel

Dzięki wszystkim za wspólną grę :slight_smile: co do finału to miałem sporo szczęścia i bardzo pomógł mi fakt, że grałem już z Krzegoszem w grupie i wiedziałem czego się mogę spodziewać. KrzegoszPL to świetny gracz i wynik mógłby być odwrotny gdyby nie pechowy dla niego dobór kart, no ale szczęście mi bardziej dopisało, taki urok tej gry :slight_smile:

Walczyłem i zwyciężyłem. Co dalej? Myślałem, że wyskoczy Boss WoooCash pod postacią jaszczura z piekła, a tu nic. O co chodzi?

3 polubienia

Gratulacje dla mistrza! Oglądałem cały finał i przyznaję że Krzegosz miał niestety pecha z rozdaniem, Pawłowi trzeba jednak przyznać że po mistrzowsku rozegrał własne karty :wink:

Stała się wola Policji. :smiley:

Turniej trwał przez miesiąc z niewielkim hakiem, tak więc powoli nadrabiamy ten przeciągnięty poprzedni. Dla jasności, już myślę nad kolejną edycją, a uczestników minionych rozgrywek, tak jak obiecałem, będę pytał jaki woleliby format (standard, lub w stylu bety classic & basic)
Pozdrawiam!

Polubienia: 7

Gratulacje dla Pawła i Krzegosza!

Niezależnie od tego który by wygrał, obaj zasługiwali na to trofeum!

Dziękuję Jeżu za ten świetny turniej i czekam z niecierpliwością na kolejne edycję!

3 polubienia