Jeżowy Turniej VI (Classic & Basic) - Gramy!

QuiqonJin 3 - 2 WoooCash

Dziś ostatni dzień fazy grupowej. Proszę o mobilizację by zaliczyć jak najwięcej swoich brakujących spotkań, gdyż brak rozegrania meczu (oczywiście także bez wpisanego walkowera 3-0, jest to tak naprawdę walkower obustronny) jest gorsze niż porażka w nim!

Sam zakończyłem już grupę oraz turniej, pokonując po zaciętym boju 3-2 MocnegoElfa, który to nie traci szans na awans, wystarczy pokonać Rudego :wink:

Żeby jeszcze ten pan czołg odpisał :joy:

W związku z tym, że do dzisiaj nie otrzymałem info jakoby niektóre brakujące spotkania miały się odbyć, oto co następuje:

• W grupie A braki były ogromne, dlatego rozdałem punkty i miejsca według aktywności meczowej zawodników. Ostateczna kolejność zawodników z awansem: Pawel, Dark, Adek, bali09.

• W grupie D nie odbył się tylko jeden mecz. Zwycięstwo przypisałem Mocnemu Elfowi, ponieważ wygrana ta nie zmieniła aktualnej sytuacji w grupie, ponadto gracz ten był w moim przekonaniu aktywniejszy zarówno w grze jak i na forum.

Drabinka według wzoru w moim poprzednim poście, jutro najpewniej pojawi się na challonge. Edit: jutro licząc od wczoraj wspomnianego “jutra” bo nie miałem czasu zajrzeć do kompa :stuck_out_tongue: 1/8 zagramy do soboty 19.10.

1/8
Pawel 3 - 1 TakCoHalo

Kurczę, zaszło nieporozumienie :confused:
Nie mogłem zajrzeć jeszcze na kompa, a na telefonie nie da rady drabinki ułożyć, więc jej nie zatwierdziłem oraz napisałem że będzie według tego wzoru…

Mam nadzieję że nic się nie stanie, jeśli zagracie ponownie z właściwym przeciwnikiem :thinking:

No tak, tylko zanim edytowałeś posta, miałem grać albo z Mankiem, albo z Marcinem. Nie było wiadomo z kim mam grać, bo jeszcze nie zakonczyleś fazy grupowej. Nie każdy śledzi to forum codziennie i czyta stare posty dwa razy bo ktoś może je zedytować. A że na drabince pojawił się TakCoHalo to zagrałem z nim. Myślałem, że skoro Ty prowadzisz tą stronę to to co tam się pojawia jest prawidłowe. Mogę zagrać drugi raz, nie ma problemu, ale przez to jestem stratny.

I radzę poprawić drabinkę na stronie bo nie tylko ja się nabrałem. Zaproszenie do pojedynku wysłał mi TakCoHalo, więc on też uważał, że pary mają być takie jak na stronie turnieju.

Jak najbardziej racja we wszystkim co piszesz, moja wina że nie udało mi się zadbać o poprawną drabinkę, przepraszam :frowning: Nie wstawiłem jej na czas, czyli w niedzielę wieczór, gdyż brakowało kluczowych wyników. Miałem nadzieję zrobić to 24 godziny później, lecz przez parę dni nie mogę mieszkać u siebie i od tego czasu nie miałem dostepu do własnego komputera aż do dziś, pierwszy raz taka sytuacja że nie mogę skorzystać z własnego sprzętu przez całe 2 dni, nie spodziewałem się jej przed turniejem. Otworzyłem fazę pucharową oraz próbowałem utworzyć drabinkę za wszelką cenę na telefonie, aby była udostępniona na czas. Niestety, zarwałem noc a zawodników przesuwało się tak ciężko, że próba zakończyła się fiaskiem. Nie myślałem także że pary 1/8 pokażą się przed zatwierdzeniem, czego nie zrobiłem do teraz, informacja taka widnieje na stronie, jednak nie jest do końca jasna.
Zaistniała sytuacja należy do wyjątkowych i dołożę wszelkich starań, aby się nie powtórzyła. Jeszcze raz przepraszam…

Na stronie już umieszczona prawdziwa drabinka. Spróbuję uczyć się na błędach i od następnego turnieju będę umieszczał w regulaminie sposób tworzenia par fazy pucharowej, by nie było żadnych wątpliwości :wink:

W poprzedniej wersji tuż nad tabelą był opis, który mówił, (nie pamiętam dokładnie, ale w przybliżeniu) że dobrane pary mogą się zmienić do czasu zatwierdzenia przez administratora. Na forum też była informacja. W moim odczuciu, nie masz za co przepraszać Jeżu. Pozdrowionka

Nie no,każdemu bląd może się zdarzyć,szczególnie kiedy może kogoś uchronić spod toporu kata :wink:

QuiqonJin 2 - 3 VOiS

VOiS#1940 3 vs 2 QuiqonJin#2475
Ponownie emocjonujący meczyk. Dwie początkowe partie na moją korzyść, kolejne 2 na korzyść rywala. Upociłem się jak diabli i w ostatniej rozgrywce szala zwycięstwa przechyliła się na moją korzyść.

TheLethal 3 : 2 Viran

Czas na rozegranie meczów 1/8 mija dzisiaj, a 5 spotkań wciąż nie zostało rozegranych, prosiłbym więc o jakieś info w tej sprawie. W razie potrzeby mogę przedłużyć o dzień lub 2 :stuck_out_tongue:

Dark#2348 - Marcin156#2383 2-3
Bardzo zacięty pojedynek. Drugi raz w tym turnieju miałem taką sytuację, że gdyby ostatnia potyczka trwała turę dłużej, to bym przegrał cały mecz.
Mam jednak nadzieję, że nie wykorzystałem jeszcze limitu szczęścia i uda mi się powalczyć w kolejnej rundzie :slight_smile:

…Narem 3 - 1 Rudy…

Trzy mecze nadal nierozegrane, wobec tego posłużę się odwieczną zasadą rozstrzygania takich sytuacji:

1. Awans otrzymuje gracz bardziej aktywny w grze/na forum (interpretacja organizatora/sędziego)
  2. Gdy 1 punkt nie wystarczy, awans otrzymuje gracz z lepszym wynikiem w grupie.

Na mocy tych praw przechodzą TakCoHalo (mimo że de facto przegrał w tej rundzie :stuck_out_tongue: ), Wojtek oraz Lied.
Poprawka v2: MocnyElf 1-3 TakCoHalo, wpisałem poprzednio 3-1 dla Elfa gdyż źle zrozumiałem informację o wyniku… :man_facepalming:

Pary ćwiećfinałowe z podziałem na półfinały:

Pawel vs Narem
Lied vs TakCoHalo

VOiS vs Wojtek
TheLethal vs Marcin156

Powyższej ósemce życzę powodzenia w grze, topdecków które tak często są potrzebne w formacie classic/basic :wink:

Myślę że do środy 23.10 wystarczy czasu na zagranie.

MocnyElf 1-3 TakCoHalo