Jeżowy Turniej VI - Pierwszy raz Classic&Basic! - Zapisy

Uszanowanie!
Przyszedł czas na otwarcie zapisów do kolejnego turnieju formowego. Wedle tradycji, po imprezie wild powinny zagościć kolejne standardowe rozgrywki. Jednak, nie tym razem… próbujemy czegoś nowego! Albo raczej starego, bo samym klasykiem i podstawką grali ludzie niemalże starożytni - 5 lat temu. Część z nich nadal żyje i możliwe że chciałaby sobie przypomnieć nieco tamte czasy, świeży gracze natomiast zasmakować tego po raz pierwszy. A więc, okazja nadeszła.

Zasady:

  • gramy w formacie Standard kartami znajdującymi się obecnie w zestawie klasycznym oraz podstawowym. Chętnie zobaczyłbym karty z hall of fame, niestety wprowadziłyby one sporo chaosu, w dodatku byłyby uciążliwe dla graczy z ubogą kolekcją.
  • jedyna zakazana karta to Brightwing,
  • mecze do 3 wygranych,
  • na turniej nie wybieramy klas, ani nie podajemy ich przed meczem.
  • wygraną klasą nie można grać już w danym meczu,
  • dla klasy która nie wygrała partii w danym meczu można użyć dowolnego decku, nawet gdy daną klasą już zagrało się partię,
  • jeśli gracz wybierze do gry wygraną klasę, grozi mu porażka danej partii (nie całego meczu).
  • jeśli gracz bez słowa wyjdzie z gry podczas meczu lub opuści wyzwanie (lub dodatkowo przejdzie do menu kolekcji, wtedy 10 minut nie jest potrzebne do walkowera), i nie wróci/odpowie przez 10 min, grozi mu porażka w całym meczu .
  • pierwsza faza odbywa się w systemie grupowym, druga zaś w systemie pucharowym,
  • tabela będzie prowadzona na platformie challonge,
  • czas na rozgrywki będzie podobny do obecnego w ostatnim turnieju, nie rozwlekajmy niepotrzebnie :wink:
  • gracze którzy “wykazywali” się brakiem aktywności na ostatnich turniejach mogą nie zostać przyjęci do turnieju.
  • jeśli gracz wycofa się z turnieju w trakcie fazy grupowej, na jego miejsce może wskoczyć nowy, musi on jednak przejąć wszystkie wyniki uzyskane przez poprzedniego.

Edit: Kontrakt sponsorski z WoooCashem ponownie zawiązany, oto nagrody, przekazywane w postaci paczek kart:

  1. miejsce - 40 euro
  2. miejsce - 20 euro
  3. miejsce - 10 euro

Zapisy potrwają do końca września.
Serdecznie zapraszam!

3 polubienia

Ale w klasyku były nerfy więc nie zagram jak dawniej wojownika i karty co daje szarżę jak dawniej :stuck_out_tongue_closed_eyes: albo drzewce z szarzą

Nad tym też ubolewam, niestety nerfów nie cofniemy więc grajmy tym na co blizzard obecnie pozwala :slight_smile:

Piszę się bali09#21831 :smiley: Nie dane mi było zagrać w grę bez dodatków, więc się mocno jaram :smiley:

1 polubienie

Piszę się! :wink:

7wymaganych.

1 polubienie

Witam, cisnę obecnie bardzo mocno classic-a, chyba jednak znajdę chwilę czasu na parę pojedynków

Imgur

2 polubienia

Ja oczywiście sie na to pisze może być bardzo ciekawie :slight_smile:

1 polubienie

TakCoHalo#2706
54321

1 polubienie

Pawel#2652 też zagram

1 polubienie

Chętnie spróbuję, to byłby mój pierwszy raz :stuck_out_tongue:

2 polubienia

W poprzednim nie mogłem zagrać ale teraz jak najbardziej.

1 polubienie

Nie ma to jak i tak już kastratowi wyrwać również fujarkę :joy:

Z wielką chęcią wziął bym udział
QuiqonJin#2475

1 polubienie

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników :slight_smile:
Marcin156#2383

1 polubienie

A właśnie Zbigniewie co będzie z kartą Jasnoskrzydła/Brightwing? Jak wiadomo została dodana do zestawu klasycznego, ale może dać legendę spoza niego… Tak samo inne dodane karty, które dają losowe rzeczy ? :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki za wspomnienie, w wolnej chwili przejrzę wszystkie takie karty i zdecyduję które ewentualnie dopuścić, lub nie, do rozgrywki :wink:

1 polubienie

ja się piszę deathorlife#2543

1 polubienie

piszę się:
reszka#2828

jeżu, nie kombinuj z zasadami. Cały clasic i basic z setu standardowego na dzień meczu, wchodząc w wyjątki skomplikujesz niepotrzebnie.

Polubienia: 5

Ja oczywiście też startuję w szrankach i konkurach… Policja - twój ruch…

2 polubienia

Naliczyłem 6 kart w klasyku które dają karty z po za classic