Jeżowy Turniej VI - Pierwszy raz Classic&Basic! - Zapisy

Kart które dodają do ręki kartę spoza klasyka (bo o takie głównie mi chodziło) naliczyłem 4 i są to:

  • Tome of Intellect - losowy spell maga,
  • Pilfer - losowa karta innej klasy,
  • Call of the Void - losowy demon,
  • Brightwing - losowa legenda.

Mógłbyś podać które karty są pozostałymi dwiema? Jak dla mnie tych 4 kart nie powinno być na turnieju, w końcu Blizz stosunkowo niedawno zaczął dodawać do klasyka karty z losowym efektem, mogącym wygenerować kartę spoza zestawu klasycznego. W początkach Hs-a podobnych efektów nie było, zresztą tak samo jak dodatków poza klasykiem :stuck_out_tongue: Ale kolega wyżej słusznie zauważył że z banowania kart mogą urodzić się komplikacje.

Także, chętnie dowiedziałbym się co reszta o tym myśli :wink:

Jak dla mnie zbanowanie tych nowo dodanych kart jest jak najbardziej słuszne. Komplikacje może i będą, ale jeszcze większe zamieszanie byłoby podczas rozgrywek jak ktoś dostałby jakieś mocne karty spoza klasyka :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Podoba mi się koncepcja tego turnieju - zapisuję się :smiley:
Dark#2348

1 polubienie

Ja bym nic nie banował, gramy tym co jest.

Te dwie pozostałe przyzywają na stół losowego stronnika
Klątwa zagłady - zadaj 2 przyzwij demona
Stajenny z pustkowi -przyzwij losową bestie
Gdybym wziął udział na pewno wrzucił bym to do talii :sunglasses:

Ja bym zbanował jedynie Brightwing… Losowy spell czy demon nie jest tak niebezpieczny jak darmowa legenda… A do tego nie chciałbym w jakichś sposób ograniczać kart pozostałym klasom.

Naliczyłem 5 kart które pozwolą ci cofnąć tego stronnika na rękę w ten sposób można wyjść z po za classic
trzeba by sprawdzić teraz jakie demony i bestie dadzą ci inną kartę, zdolność specjalną lub agonię :thinking:

Na standardzie z demonami nie powinno być anomalii
Z bestiami naliczyłem 9 kart

W przyzywaniu bestii/demonów nie widzę problemu, bardziej należało zastanowić się nad generowaniem kart na rękę. I tutaj jednak klasy maga łotra i warloka byłyby pokrzywdzone, gdybym zbanował im te efekty :wink: Za to usunięcie brightwinga będzie sprawiedliwe, oraz jak słusznie zaznaczył bali, losowa legenda jest największym problemem z omawianej czwórki :slight_smile:

Czyli na ten moment jedyną niedostępną kartą na turnieju jest Blightwing?
Plus rozgrywki będą rozgrywane na standardzie?(ze względu na mniejszą liczbę demonów/czarów etc)?

Póki co, ta opcja wydaje się najlepsza.
Do końca zapisów pozostało 10 dni - mamy 16 członków, a więc celuję w nie więcej niż 32 :wink:

A ile talii można przygotować? Będzie to jak w mistrzostwach gdzie są 4 z możliwością banowania jednej?

A więc możesz posiadać dowolną ilość decków dla dowolnej ilości klas oraz grać nimi wszystkimi, natomiast:

A o banach nie wspomniałem, także ich nie ma :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Co prawda w ostatnich turniejach nie brałem udziału, ale jeśli jest możliwość to w tym chętnie bym się znalazł :slight_smile:

1 polubienie

Siemka Serdeczne
Zapisuje się :smiley:
Maniek#2966
Będzie Fun! xD
Nutka na rozluźnienie ;D ;D ;D

2 polubienia

Awikun#2939 zgłasza się do boju.

2 polubienia

Jestem tak przyzwyczajony do standardu, że nie mam bladego pojęcia jak sklece dek klasyczny ale co mi tam.
Sign me in:
Narem#2582

2 polubienia

Naszedł mnie pomysł, że skoro karty z dziczy przechodzą do standardu w kolejnym miesiącu takie jak Ragnaros i zapewne reszta klasycznych co są w sali sław również to może znalazły by miejsce w tych zawodach? I tak każdy je dostanie za darmo z tego co da się wyczytać

Rozważę taką opcję, jednak nie wiemy jeszcze na jak długo karty te zagoszczą na standardzie. Przez zbyt krótki czas ich występ może być utrudniony.
Już przedtem rozważałem rozegranie całego turnieju w dziczy z udostępnieniem kart z Sali Sław które wypadły z klasyka, ale moim zdaniem niektóre z nich byłyby zbyt mocne dla formatu turnieju :wink: Także przed decyzją wolałbym zobaczyć jakie karty Blizzard zaoferuje :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Biedronka#dwaczteryjedensiedem

Lied#2417

3 polubienia