Kary dla poddających się w ustawce!

Na początku wprowadzenia ustawki nie spotykałem się z sytuacją że ktoś poddawał grę, potem często było tak że 1 na samym początku odchodziła ale teraz bywa że 2-3 osoby poddają się na starcie gry!!! bo bohater nie podpasował?

Blizzard powinien coś z tym zrobić bo to psuje zabawę, za poddanie się kara utraty 500 golda/pyłku albo utrata losowej legendy!

“kara utraty 500 golda/pyłku albo utrata losowej legendy!”

CO!? xD?

Polubienia: 8

a co viranku, boisz się takich kar? to po co poddajesz sie i marnujesz czyjs czas? wlasnie kary czegos by cie nauczyly

Albo bany na forum za głupie tematy.

Polubienia: 12

to jestes pierwszy do odstrzalu mister colt

Gratuluję pomysłowości autorowi, doradzam napisać CV, na pewno dostaniesz pracę, jako czołowy członek zespołu.

Proponuję iść dalej, za pierwszego disconnecta ban na miesiąc i powyższe kary. Za drugiego disconnecta ban na kwartał i powyższe kary. Za trzeci disconnect ban na wieczność do wszystkich dzieł ukazujących się na Battle.net oraz sądowny nakaz zapłacenia odszkodowania w wysokości 5000 $ dla każdego współgracza Ustawki oraz 10000 $ dla firmy za szkody, więc taki delikwent będzie musiał łącznie zapłacić 45000 $ kary!

Polubienia: 9

cieszę się że podzielasz moje zdanie jednak proponujesz troche zbyt surowe kary. Poprzestanmy moze na utracie golda lub pyłku

Hehe, chciałbym zobaczyć Kriksos jak prowadzisz biznes. Klienci by się pchali drzwiami i oknami :smiley:

Polubienia: 5

Jak by się ktoś z płatnością spóźnił to pewnie batami by karał i zabraniem majątku nie tylko firmowym ale i prywatnym :joy:

1 polubienie

Dla mnie największą karą jest dostanie questa, który zmusza mnie do zagrania w ustawkę…

Polubienia: 7

Przyjacielu! Nie boję się kar, gdyż nie gram zbyt często w ustawki, a ostatnio dość mało w HS’a wgl, staram się przeznaczać czas na striming na twitch, a ze względu na pracę, ciężko znaleźć czas…

Kary są NIEADEKWATNE do popełnionego czynu, co z ludźmi którzy utracą połączenie z internetem? O.o

1 polubienie

Szczególnie, że ostatnio serwery Blizzarda zostały wymienione na jakieś drewniane, bo rozłączania zdarzają się znacznie częściej niż te 4 miesiące temu.

2 polubienia

No gdzie zbyt surowe? Jeśli takie osoby psują innym zabawę tak mocno, jak opisujesz to w pierwszym poście, w tak wspaniałym trybie, jakim jest Ustawka, to tym bardziej trzeba ich surowo karać za to! Ja i tak się powstrzymuję przed ostrzejszymi karami, bo w gruncie rzeczy kwestię odszkodowań można byłoby wprowadzić już po drugim lub nawet pierwszym wyjściu z Ustawki.

4 polubienia

A ja bym się pochylił nad propozycją Kriksosa; to jeden z tych jakże licznych wpisów, które pokazują, jak toksyczną grą jest HS, i co potrafi zrobić z emocjami; szerzeniem nienawiści do innych graczy, a także specyficznym sposobem myślenia. Życzę bezczelnie dobrej zabawy wszystkim, którzy podejmują wyzwanie w tej uroczej, przyjaznej, “losowej” grze :slight_smile:

1 polubienie

To ktoś jeszcze gra w ustawkę?

Przecież to jest chyba najgorsza kopia innych auto chess

Moim zdaniem powinni usunąć ten zbędny tryb…

1 polubienie

Ja gram :slight_smile: Nie jest tak wymagający jak inne tryby i gram w między czasie jak coś innego robię :slight_smile: A tak poza tym chyba ze 3/4 obecnych graczy HSa gra w ten tryb :stuck_out_tongue:

to gdzie wy mieszkacie że macie disconnected ciągle?? na sawannie czy na Antarktydzie? rozumiem takie problemy w latach 90 albo początek 2000 ale dzisiaj żeby nie było was stać na normalny internet to wstyd się przyznać ;D

poza tym mowilem wam jak się poddaje na samym starcie 2 lub 3 graczy to raczej nie disconnect tylko nie pasuje im bohater…

Oh! A więc dobrze! Wyciągnijmy ludziom pył i zabierzmy karty… Mało? Zabierzmy im złoto i zbanujmy na perma… !?

Chłopaku! A wiesz że disconnect nie zawsze jest z winy gracza? Mnie wywalają serwery blizzarda, nie mój internet…

Nikt nie kwestionuje tego że gracze wychodzą bo nie trafili bohatera którego chcieli… NIKT!
Problemem są wymyślone przez Ciebie kary, które są ABSURDALNE! :smiley:

Już lepiej by podziałała kara czasowa na 10-30 min… Ale nie ja pracuje w zamieci, więc nie ja będę szukał rozwiązań ICH problemów! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja bym nie powiedział że nie pasuje im bohater. Awikun dobrze napisał - karę tacy ludzie już otrzymali, dostając quest wymagający zagranie ustawki. Dlatego tacy ludzie, w celu zachowania czasu oraz honoru, poddają się na wejściu, co zalicza zadanie.

3 polubienia

A wiesz ,ze wedlug badan najlepszy internet jest wlasnie na Antarktydzie .

3 polubienia