Konkurs z czatu za 3 euro

Policja23:30

@WoooCash brak slow nadal bez odpowiedzi

ani ty nie odp ani tamten

słonecznik

ale on chociaz

nie zignorowal pytania

napisal, ze wroci i ciebie zgladzi slownie

a w grupie i tak bedzie

i sie z tb policzy ziom

wiec ostrzegam uwazaj na sunrise bo cos knuje

piątek, 15 maja 2020

Policja02:46

mordo

chcial, bym przekazal

“napisz… napisz, że”

wrocil po 1,5h

“przebaczam i proszę o przebaczenie”

Policja06:00

miales czas na odpowiedz do 6

czas minal

napisal, ze pozalujesz

ale ja nie bede waszym posrednikiem ogarnij sie WoooCash, sam mu odpowiedz

WoooCash17:19

hehe, co ty policja do mnie piszesz lol

jak coś to na priv, bo z życia milionera, siedzącego od rana do wieczora w ogrodzie zajadając słonecznik, musiałem zrezygnować, by troszkę podejść do pracy…

w końcu na turniej trzeba zarobić…

więc sprzedałem trochę duszy, prywatnego czasu i bystrego umysłu za Euro, w końcu trzeba nagrody za coś kupić lol

no i tyram ciężko, więc mnie raczej na laptopie nie ma, a grupy na komórce nie ma w battle.necie

więc proszę jedynie o privy wszystkich fanów…

a sunrice wiem że coś knuje…knuje knur…

knurknuje kurkunie…

knur knuje kurkunie bez kur…

knur knuje kurkunie bez kur i kun…

to zagadka logiczna do rozwiązania dla geniuszy - a brzmi ona - co knur knuje??

dla pierwszego, który odpowie na to pytanie - wysyłam najmniejszy zestaw kart, z dowolnego, dostępnego dodatku…

EDIT: oczekuję odpowiedzi “knur knuje …(i tu słowo zagadka)”

2 polubienia

Przecież to oczywiste Wooo! Skoro knur knuje bez kur i kun, więc knucie knura dotyczy właśnie kur i kun. Wielce prawdopodobne jest to, że knur knuje jak “ukuć” kury i kuny bez gumy. Pozdrawiam. Z nagrody rezygnuję, bo zagadka zbyt banalna.

1 polubienie

Dobrze podjęte wyzwanie!!! Próbowałeś, to fakt, ale poległeś - odpowiedź zła. Nagroda czeka nadal…

Knur knuje kurkunie bez kur i kun

Co knur knuje?

Czekam na kolejnego śmiałka…

1 polubienie

Odpowiedź to IE lub E ?

3 polubienia

Brawo :slight_smile: zgadza się, dodaj mnie do znajomych celem odebrania nagrody. Odpowiedź to oczywiście ie.

1 polubienie

Domyślam się, że “ie” nie jest wszystkim, co chciałeś przekazać. Musi być coś więcej.

Knur knuje ie - i je. Knur knuje i je. W takim razie nazwałeś siebie knurem, wcześniej wspomniałeś o jedzeniu… słonecznika. A pewność z jaką piszesz, świadczy przecież o tym, że coś knujesz.

Wcześniej ja nazwałem słonecznikiem Sunrise’a. Chciałeś przekazać, iż sam knujesz, przygotowując się do wojny, wiedząc o knuciu Sunrise’a, a jedzenie słonecznika to posilenie się i poniżenie Sunrise’a zarazem. Napisałeś “sunrice”, ponownie porównując oponenta do nasionka, jakie można zdeptać, nie raniąc sobie przy tym pięty…

Porównałeś siebie do potężnego knura, który w sun, w słońcu, w świetle, przed wszystkimi i od wszystkich przyjmując chwałę, szarżując rozniesie rice (ryż), na wszystkie strony, posługując się lśniącymi kłami - złotem, którym się chwalisz. Ech… Pycha kroczy przed upadkiem. Zatrzymaj się!

Napisałem na grupie do wszystkich, gdyż chciał mieć dowód, a ty, po rozpoczęciu wojny, mógłbyś się wypierać, że w ogóle nie przybyłem z poselstwem miłości. Pamiętaj, że miałem już nie robić screenów z twoim udziałem… Akurat sam tego chciałeś.

Nie odpowiedziałeś na poselstwo miłości, wróciłem, napisałem, zastała mnie “cisza”.
Odczułem niemoc, jakiej doświadcza się podczas paraliżu sennego. Po prostu gapiłem się w niebieskie tło Battle.net i nie mogłem nawet mrugnąć.
W końcu przebudził mnie hałas wzbijającego się w powietrze samolotu bojowego - “Pożałuje tego!!!”
Zamknąłem chat, usunąłem go z listy znajomych… chociaż nadal na niej widnieje. Wylogowałem się.

Nieudolnie pragnąłem unikać wszystkiego, co mogłoby mi przypomnieć tamtą przerażającą chwilę.
Wieczorem spojrzałem w podobnie niebieskie niebo i miałem flashbacki z Battle.net’u.
Ta niepokojąca “cisza” powróciła i utknąłem, jakby na wieki, z głową skierowaną ku górze, póki nie nadleciała chmura w kształcie myśliwca, jej kolor podobny do koloru czcionki, którą ostatnio posłużył się Sunrise, a zza niej wzeszło słońce, uwalniając mnie z kajdan umysłu.
To chyba wiadomość, bym dołączył do wygranej strony, zamiast uciekać przed wojną.

Nie wiem w jaki sposób pieniądze mają wygrać z kontrolą umysłu, nie wiem w jaki sposób mu się to udaje, nie wiem dlaczego przekazywałem jego wiadomości, więc nie pytaj o szczegóły. Skoro jesteś taki sprytny, rozwiąż te zagadki.
Usunąłeś go z grupy, a on nadal w niej jest. A może go nie usunąłeś, tylko, kontrolując twój umysł, włożył ci do głowy “wspomnienia”?

WoooCash, musisz się poddać. Nie walcz, nie zwracaj uwagi, nie zabijaj go słowem, a nie polegniesz od słowa. Chociaż twoja kontrola umysłu - niby zagadka, tak naprawdę zwerbowanie rekruta za 3 euro, który będzie nękał wrogów na forum czy grupie, też jest niczego sobie.

3 polubienia

Hasz cieszy…
Hasz bawi… xD