Król lisz zbyt op! (przygoda)

Znerfcie króla lisza od 5godzin próbuje go zabić ale się po prostu nie da
wypróbowałem wszystkie talie wszytkie poradniki na youtube znerfcie go tak milardokrotnie, pomocy jak to zabić?

Cóż, jeśli nie umiesz to po prostu daj sobie spokój. Nie wiem w czym problem, on jest łatwy do pokonania, wystarczy się dobrze przygotować i wiedzieć co się robi.

znam jego wszytkie karty wiem dokładnie kiedy odpala swoje przekokszone fazy próbowałem go pokonać każdą klasą na miliard sposobów ale on jest po prostu za op jakieś 1000razy i co i 7 godzi w dupe nic na to gówno niedziała

1 polubienie

Ten avatar… Pasja. Chyba jesteś człowiekiem, którego szukam. Brakuje Ci minimum jednej głowy. To jest powodem, przez który przegrywasz. Chciałbyś zostać smokiem? Jesteś zdolny porzucić stare życie ochrzczone w porażce?

1 polubienie

Ja go pokonałem w miarę szybko, za jakimś 3-4 podejściem
Oczywiście musiałem do tego użyć pierwszej lepszej talii z internetu (większość bossów pokonałem swoimi taliami)

Ja to robiłem pół roku temu więc jakieś 2-3 dodatki temu - teraz masz więcej kart i więcej możliwości

U mnie przez większość czasu działały murloki :stuck_out_tongue: jedynie kilka razy składałem comba

Murloki do skutku, czasem musi się odpowiednio ręką startowa ułożyć. Swoją drogą, nie wiem czemu, ale wolę Liadrin jako avatar.

Sam niedawno pokonałem Króla Lisza.

Najwiecej problemów sprawiał grając wojownikiem. Teraz nową kartą niszczy się mu pancerz i po problemie.

Grając Paladynem zrobiłem autorską talię na Mecha’Thunie i udało się za 5-6 razem.

Grając magiem wystarczy 2x molten giant na ręce startowej.

Potwierdzam, ze murloki potrafią zdziałać cuda, bo sam pokonałem LK wszystkimi klasami właśnie na murlokach :slight_smile: Nawet nerf Warleadera nie zaszkodził tej taktyce :slight_smile:

1 polubienie

No o murlokach to prawda tyle że niemam ich zbyt wielu aby zrobić z tego dobrą talię wczoraj byłem po prostu mega zirytowany dziś go pokonałem na luzie za 3 podejściem bo mi dobrze a wręcz idealnie karty siadły Fajnie by było jakby jakiś moderator usuną ten wątek chce po prostu zapomnieć o moim wczorajszym rage’u. tak ogólnie rage’uje się dość rzadko ale jak już to… szkoda gadać

10s szukania :slight_smile: tylko licz na dużą ilość restartów

1 polubienie