Księga bohaterów Guf

i co płaczesz?Powiem jedno bitwa Garosz z Thrallem z księgi bohaterów jego ruszyć nie dało bo walczył jako kapłan albo ten skurwiel Małpi Król na twoim miejscu bym zrezygnował lub tak jak od brukana podwójne obrażenia od zaklęć i przejmuj kontrolę nad wrogom stronnikiem
Nie wiem co kurwa debil wymyślił te jebane księgi
A dzisiaj Malfurion.
Blizzard dawaj łatwe przygody albo obniżkę ocenę w google.

wszystko o ktorym piszesz zrobilem gladko za 1 podejsciem tego kurestwa nie moge przejsc… to nie jest placz tylko wkurw…

Rozumiem mnie też ta księga Najemników doprowadza do szału.Kropka w kropkę skopiowane z Księgi bohaterów gdyby zamiast pakiety byłyby skiny to bym poszedł.
Poprostu uważam,że Blizzard przesadził z tą księgą najemników.
Najlepsza przygody to roku smoka (Dalaram,Uldum)
Poprostu zabrali możliwość tworzenia własnych talli i te skarby.
Nie wiem jak Mrukar czy reszta.

Ten co :rofl: :upside_down_face: :rofl:

Granie w te księgi daje tak mało expa, że nie warto się zarzynać dla tego pakietu jak komuś nie idzie. Lepiej ranked pograć w tym czasie albo cokolwiek innego, więcej xp wpadnie.

2 polubienia

Jedynym ratunkiem jest YouTube i wpisać Księga Najemników Guf i jakiś Youtuber pokazuje jak on to zrobił

Usiadłem do tego Gufa i ostatni boss pękł w jakieś 1,5h. Po prostu trzeba dobrze dobierać towarzyszy na początku starć i uważać na karty pułapki (Moonfang vs Anakondra? Nieśmieszny żart). Podczas walki z ostatnim bossem najlepiej jak najszybciej dobrać pozostałych towarzyszy i ich zagrać, wtedy będą co chwilę wracać na planszę.

2 polubienia

A ja mam dejavii z prologu właśnie usiadłem do Malfurion 1 Boss gładko,Drugi taki sam jak w prologu IIlidiana 3 boss to już mnie mocno zaskoczyło wszystko z prologu wyciągnięte tylko różnica jest inna z perspektywy IIlidiana to był Cenarius. Ale teksty indetyczne

Ja chce zrobic tego zasikanego Guf’a… i tyle po to zrobilem ten temat aby ktos pomogl xD a rankedow nie zamierzam grac bo moje szczescie w tej grze to jakies 15% do rng pozostale 85% gra mnie rucha jak chce wszedze w rankedach w arenach w ustawkach… dlatego tego nie gram… chce zrobic tego Guf’a kropka.

P.S. a jak zrobiles ostatniego bossa malfurionem bo ja z nia nie daje rady… jak mam ja zabic… dobieram ZA KAZDYM RAZEM TE SAME USELESS KARTY… GDZIE TU JEST RNG? skoro wszystko jest SCHEMATYCZNE… nie wiem nie mam kurw… pojecia jak ja pokonac najwyrazniej jestem za glupi na oba te bossy jak ktos moze i chce pomoc to niech sie odezwie na priv czy cos i podam discorda bo mnie zaraz szlag trafi chce to zabic…

Łap

Na ostatniego bossa podstawa to się nie spieszyć tylko pozwalać mu wystawiać dużo stronników np. z jego broni co przy każdym ataku wystawia 3 x 1/1 i zabijać ich gdy ma pełną, lub prawie pełną rękę. W ten sposób palisz mu dużo silnych kart i wygrywasz dzięki jego obrażeniom za agonię.

Ja chce zeby ktos ze mna przysiadl te pare minut i bysmy to zrobili nie chce poradnika na yt bo ja do rng farta nie mam wiec podziekuje chce kogos kto przysiadzie… Awikun co do Twojej wypowiedzi juz to probowalem moj rekord to 12 hp na saurfangu… kto ma czas i checi zglaszac sie

Zaraz nie wytrzymam.
Brak słów jak to skomentować właśnie wróciłem z sesji gdzie więcej XP dają w pojedynkach a mniej w przygodach.
Chłopie jak mam jeszcze bardziej pomóc skoro nie słuchasz Innych rad. Jeżeli zależy tobie na głupim pakiecie druida gdzie, przynajmniej jedna to legendarna to powodzenia.
Ja przynajmniej odpuściłem te wszystkie księgi nie zależy mi na pakietach i osiągnięciach. Jak nie mam jakieś legendy to tworzę i po co marnować pamięć w telefonie i nerwy ???
Jeszcze raz powtarzam Księga Najemników to skopiowana przygoda z Księgi Bohaterów, a ja nie lubię przygód, które są identyczne i wolę przygody z poprzednich lat(Uldun,Dalaram,Koboldy,Wiedźmi Las,Rozróba Rastakana).
A Blizzard łapy wyciąga po pieniądze.

Mnie to nie interere chce by ktos jak moze ze mna przysiadl i zrobimy to mam nadzieje raz dwa KROPKA.

Może poproś kogoś z dorosłych jak są w domu? :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

to ma byc smieszne? lel

No i problem dalej trwa?

Księga najemników nie mam Malfuriona a wg opisu powinien być od 22.06.?

co do Gufa to wybierz poz. 4 Darzybrzask moc specjalna przyzwij lodowy odłamek

Malfurion jest dostępny od wtorku 19:00

Nie doczytałem on jest w księdze bohaterów i go tam mam a nie w księdze najemników