Liczebność graczy w hs

Witam

Jak w tytule chce się spytać ile jest obecnie graczy hs przed wprowadzeniem trybu autochess i jak to mniej wiedzę sprawdzić

Czekam 3 sekundy na grę więc pewnie od groma.

1 polubienie

Jak lubisz grać na boty…

Ciężko o takie statystyki.

Jako gracz mobilny mogę powiedzieć, że jakiś czas temu Samsung zaktualizował swojego launchera do gier. Od tego czasu można sprawdzić takie statystyki, jak liczba godzin spędzonych nad grą oraz ilość aktywnych graczy.

Dla Hearthstone wygląda to tak, że tygodniowo gra między 170-200 tys. osób.
Przy czym zaznaczam, że dane dotyczą tylko posiadaczy koreańskich telefonów grających w HSa, więc to tylko wycinek całości :wink:

Skoro tyle jest w Korei to się boje spytać ile będzie przy autobess!!??!

To ma sens. Ja się zastanawiam jaka jest zależność liczby osób grających na Xiaomi do liczby osób grających karczemne bójki.

Przepraszam. Chodziło o darczymne bajki.

No graczy jest cała masa, ale nigdzie nie jest powiedziane ile… Wiadomo, że jest założonych ponad 100 mln kont HSa :wink: A HSreplay wskazuje, że przez ostatnie 7 dni zostało rozegrane blisko 5 mln gier na PC z użyciem ich aplikacji :slight_smile: Prawdą jest, że HS stracił na popularnosci, ale on ma już 5 lat, a trzyma się dobrze moim zdaniem :slight_smile:

Dobrze to się trzyma LOL po 10 latach, popularność HSa ciągle spada przez brak większych zmian niestety.

3 polubienia

O popularności gry świadczy głównie liczba oglądających na twitchu, HS jest już pubgiem który jest znany z tego, że upadł i większość graczy przeszła na fortnita, nawet w GTA V jest więcej oglądających Hearthstone jest między nim a nową karcianką riotu, całe 700 osób więcej :joy:

Wchodzę na Twitcha i widzę 19K ogladajacych co przekłada się na 10 grę wzgledem popularności i najlepiej oglądającą się karcianką. Kolejna większą karcianką jest MTGA z 2,5 K widzów - prawie 8x mniej od HSa. Poza tym śmieszne są te ilości oglądających na twichu co świadczy po prostu jak strimy są dosyć niszową rozrywką, bo co to jest 20k ludzi na cały świat. To jak lol mający ponad 100k widzów się się tylko dobrze trzyma to co się bardzo dobrze trzyma ??

Graczy jest na tyle, że od kilku dni przed zalogowaniem do battle.net muszę czekać w kolejce i to samo jak włączam hearthstone…

1 polubienie

Dziwne u mnie nie ma żadnych kolejek.

No premiera zamkniętej bety karcianki Riotu nawet nie pobiła popularności HSa, a wypuszczając nowy tryb HS jest chwilowo na drugim miejscu wśród najczęściej oglądanych gier :slight_smile: Uważam w dalszym ciągu, że się trzyma dobrze i cieszy sie sporą popularnością :slight_smile:

Myślę że setki tysięcy innych gier chciałyby umierać tak nieskutecznie jak “umiera” Hearthstone, albo mieć chociaż 10% jego popularności.

3 polubienia