Logowanie po dłuższej przerwie

Ostatni raz logowałem się na koncie w Hearthstone kilka miesięcy temu. Chciałem teraz wrócić do gry i po zalogowaniu się na konto pokazuje mi się początkowy samouczek, tak jakbym dopiero co założył konto. Dodam że konto w Hearthstone mam od dobrych kilku lat i nigdy nie miałem takiej sytuacji, nawet wchodząc w “Podsumowanie konta” w 'Ostatnio kupione" mam zakup 20 lut 2016 Hearthstone: Liga Odkrywców - Sala Odkrywców - te same konto na stronie Blizzarda co w grze. Mimo wszystko, po zalogowaniu w grze pokazuje mi się jakbym dopiero co utworzył konto. Korzystam z aplikacji mobilnej. Ktoś miał kiedyś tak problem?

Witaj!

Jeśli chodzi o nagły zanik kolekcji to zazwyczaj jest to spowodowane logowaniem się na złe konto lub do złego regionu. Z tego co widzę to logujesz się na dobre konto ale niestety do złego regionu (Ameryka)

W aplikacji wejdź więc do opcji, wybierz "Wyloguj" lub "Zmień konto" (być może będziesz musiał ukończyć samouczek aby taka opcja stała sie dostępna) a następnie na ekranie logowania upewnij się że wybrany region to "Europa". Po zmianie na właściwy region zaloguj się ponownie i wszystko powinno wrócić do normy :slight_smile:

Pozdrawiam.

2 polubienia