Mag quest zbyt OP kiedy nerf?

Co o tym myślicie quest mag jest zbyt op mam nadzieję że z czasem zostanie znerfiony,

Ty naprawdę nie widziałeś mocnego maga. Zagraj na Dziczy na maga, to porozmawiamy o sile “quest maga”.

no właśnie cały czas gram na dziczy i powiem że to jest porażka jedna wielka mag powinien w pierwszej kolejności dostać nerfa

Sam quest nie jest taki OP, combo z legendarka 2:6 (Nie pamietam jak sie zwal) winduje ten deck tak wysoko. Tam powinno sie szukac rozwiazania.

2 polubienia

Arcymag yyy coś tam coś tam… Tak moim zdaniem przeżyć 3 tury przeciwnika zdarza się rzadko ale da się :grin: dość przegięta sprawa nie gram tą talią tylko dlatego że co 3 tym gra

2 polubienia

A i co 1 punkt do wbicia legendy i co :poop: i od nowa quest mage
Dwa pod rząd 1 poległ a drugi otk bez szans

Panowie nie macie racji. Ten deck jest mega słaby. Według zapewnień Blizzarda w nowym systemie rankingowym mam trafiać na równych sobie przeciwników. Dawniej byłem w randze 5-3, obecnie wygrywam 1 grę na rozegranych 8-10. I przynajmniej połowa matchupów jest przeciwko Quest Magowi. Czyli grającym tym deckiem maja rozumiem podobny stosunek gier?

daj spokoj z tym slabym deckiem nie da grać w porownaniu do innych otk wogóle nie ma balansu powinny oslabic czar z zywiolakiem ktory odrazu daje full spelle w porownaniu do innych klas quest mag nie jest do zatrzymania w 90% jezeli osiaga 9 gwiazdek jest jedyna klasa ktora w late game nie jest do zatrzymania

Grałem na takiego . Ja byłem sekret magiem .
Ja zaczynam , klakier jakis tam , kontr zaklecie .
On rzuca questa , sekret sie aktywuje , wygralem .

no to wiadomo że są odstępstwa ale mówie w late game, oczywiście nie ma nie zwyciężonej talii ale quest mag jest zbyt op

Też miałem taką sytuację kiedyś. I wygrana w 1 turze :rofl:

1 polubienie

Oj dawno nie było jojczenia na forum na jakąś talię :stuck_out_tongue: Jak przyjemnie znów słyszeć ten płacz i zgrzytanie zębów osób, które zrobiły sobie pewnie jedną przesadnie drogą kontrolną talię i mają zonka, że przegrywają na OTK :stuck_out_tongue: OP to był Jade Druid, RenoLock, Highlander Priest czy Even Paladyn. Przecież tego quest maga zjada każda aggro/tempo talia… Zaryzykowałbym również stwierdzenie, że Midrange też sobie z nią dobrze radzą…

1 polubienie