Najemnicy błąd załadowania

Hej, w dniu premiery odpaliłem tryb najemników jednak nie dokończyłem samouczka. Nastepnego dnia próbuje wejść w ten tryb i wyskakuje okienko z błędem ładowania menu- sproboj ponownie. Tak w kółko i kółko gram mobilnie. Myślę że nie jest to tylko mój błąd a raczej przeoczenie testerów czy jednak jak mniemam bli$$ard będzie miał to gdzieś miesiącami i muszę ponownie pobrać apke? Dajcie znać czy również trafia wam się taka sutuacja.

Miałem ten sam błąd chyba. I się sam naprawił po prostu po pewnym czasie gra sama mnie wpuściła do trybu i teraz już problemów z tym nie mam.

Ja od premiery nie mogę wejść dokończyć samouczka…

A spróbuj reinstal albo w kliencie jest taka opcja jak napraw

Dlaczego mam zaciągać ponad 5gb danych na mobilce z winy ActiBlizz?. Chce żeby produkt był grywalny tak jak oni chcą moich pieniędzy. Poza tym to nie pomogło dalej wyskakuje błąd ładowania…

Kiedyś miałem taki problem,że coś się niedoinstalowało (wersja pc) i musiałem w kliencie ręcznie naprawiać.
W takim razie zgłoś to do wsparcia.

Wsparcie sra na cie… Zgłosiłem inny problem ponad 24 godziny temu i ZERO odpowiedzi. . .

1 polubienie

Ja ponad 60h bez odpowiedzi

Żaden z nas nie otrzyma żadnej odpowiedzi

1 polubienie

Dopiero wczoraj zaktualizowałem grę. Nie mam żadnych problemów czy to na PC czy na telefonie.
A tryb to miła odskocznia od przedzierania się przez hordy piratów i bezmózgich łowców w dziczy.