Nie da się grać w Hearthstone

Problem wygląda następująco - gra albo nie odpala wcale, bo “połączenie sieciowe zostało utracone” albo włącza ekran startowy i po chwili jest komunikat “zamknięte” i gra wyłącza się. Jest tak od tygodnia, początkowo myślałam, że trwają jakieś prace, ale żadnych informacji się nie doszukałam. Problem występuje na każdym komputerze w moim domu. Nie ma opcji, żeby był problem z połączeniem z siecią, ponieważ mam dwa routery i na żadnym nie działa, a dodatkowo znajomy mieszkający daleko ode mnie ma ten sam problem. Nie da się włączyć gry i jest to bardzo frustrujące. Będę wdzięczna za pomoc.

2 polubienia

Jak na wszystkich sprzętach u Ciebie nie działa to problem leży po Twojej stronie, bo u mnie działa znakomicie gra. Zrestartuj router i modem, sprawdź czy to pomogło… . Jeżeli po restarcie masz nadal ten sam problem to musisz się skontaktować z dostawcą internetu, bo masz problem z siecią. Może coś Ci padło, może masz NAT zamknięty, może firewall/aplikacja Ci blokuje albo po prostu masz bardzo niestabilną sieć…

Hej DigaLotna - wypróbuj proszę wskazówki z tego poradnika:

Jeśli to nie pomoże - to, jak już sugerował bali09, może to być problem z Twoim połączeniem internetowym. W takiej sytuacji po dalszą pomoc skontaktuj się z dostawcą Internetu - lub, jeśli masz taką możliwość, przetestuj grę na innym połączeniu sieciowym.

mam to samo co ty, zrobiłem też wszystko co w mojej mocy aby zagrać w hs ale nic z tego

Cześć :slight_smile:

Czy możesz proszę przejść kroki które podałam w wątku, który zdaje się dotyczyć tego samego problemu.

zrobiłem wszystko dokładnie jak napisałaś z 2 razy, został mi tylko bezpośredni kontakt z wami