Nie jestem w stanie uruchomić trybu starcia

Gdy próbuję uruchomić “Starcia” pojawia się wiadomość:
“Wystąpił błąd podczas kończenia twojej sesji Starć. Spróbuj ponownie.”
Próbowałem:
-zrestartować grę
-przeinstalować grę
-uruchomić na innym urządzeniu
-użyć innej sieci
Nic nie pomogło.

Polubienia: 7

Mam dokładnie ten sam problem, jak zna ktoś rozwiązanie to proszę o pomoc :slight_smile:

2 polubienia

U mnie to samo, nie działają starcia. Daje (wznów) i wyskakuje błąd:

“Wystąpił błąd podczas kończenia twojej sesji Starć. Spróbuj ponownie.”

Cześć!

Jest to znany nam błąd. Jest on już w trakcie naprawy!

1 polubienie

Tej błąd pojawił się ponownie

1 polubienie

To długo pracujecie nad naprawą błędu. Wznów starcie … i tak można czekać jak na naprawę Cyberpunka :stuck_out_tongue:

1 polubienie

ile można czekać na naprawę? już ponad tydzień to nie działa…

1 polubienie

odinstalowalem to gowno,nie dam sie robic w ciula.Bywajcie

Wczoraj napisałem że odinstaluje ale jednak postanowiłem jeszcze tego nie robić.
Uruchomiłem starcia.
Przewertowałem forum i trafiłem na post jak zrobić żeby starcja działały.Więc tak,uruchomiłem gre na telefonie,wszedłem w starcia i po tym jak się zawiesiło,waliłem palcem po ekranie na oślep dobrą minute( bo tam gdzie znajdują sie nagrody nie działa)pokazywały się różne rzeczy,ale w końcu udało się trafić w to co trzeba i poszło.
Jeśli ktoś ma problem z uruchomieniem starć to może sprobować tej metody.
Blizzard położył na to laske.

2 polubienia

XDDDD serio działa. Dziękuje

U mnie tez zadziałało! Dzięki :slight_smile:

Usterka z trybem Starć ma zostać naprawiona w nadchodzącej aktualizacji 22.4. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Rozwiązanie zaproponowane przez CichyWicher faktycznie może zadziałać - nie jest nawet koniecznie ‘walenie po ekranie na oślep’ :stuck_out_tongue: , ale tapnięcie w miejscu, w którym powinien pojawiać się guzik odebrania nagród. Opisaliśmy to dokładnie w tym poradniku:

dzięki za pomoc z tym błędem

A co mam zrobić jeśli mam taki problem na pc???

wyskakują questy odnośnie starć i co i dupa blada szlag mnie trafia bo ani aktualizacji poprawnej ani nic

did you guys not have phones?

Ja mam sytuacje ze zlozylem talie do starc i nie zagralem zadnej gry. Po wyjsciu aktualizacji nie moge ani zagrac, bo wyskakuje blad, ani zrezygnowac bo trzeba rozegrac 1 starcie. Ma ktos rozwiazanie tego problemu?