Nie można sie połączyć z grą

Podczas gry zostałąm wyrzucona z HS, przy ponownym logowaniu mam komunikat “Nastąpiło rozłączenie z z ostatnią grą. Trwa ponowne dołączanie” Juz od 2 godzin.
Restartowałam grę, odinstalowałam i zainstalowałam na nowo, pisałam z czatem kazali czekać z pół godziny żeby połączyło i dalej nic. Ktoś miał podobny problem? Trwa to chyba już troszkę za długo ;/ Zadnej innej odpowiedzi nie usyakałam tylko tyle, ze powinno sie połączyć.

Cześć!

Sprawdź proszę ten poradnik:

Jeśli to nie pomoże - zaloguj się w grze do innego regionu. Następnie wróc na własny, to także powinno pomóc :slight_smile:

Mam to samo. Ciągle ten sam komunikat. Zmieniłem hasło, usunąłem cache, przelogowałem się, zmieniłem region, ciągle to samo. Zalogowałem się do gry z komórki - to samo. Jakieś pomysły jeszcze inne?

i mnie dopadła ta zaraza

Jeśli po kilku godzinach nieaktywności i przejściu wszystkich tych kroków - nadal pojawia się błąd o próbie dołączania, skontaktujcie się z nami proszę.

Heartstone jest zablokowany na “podłączanie spowrotem do gry” po tym jak zminimalizowałem walkę z ostatnim bossem w nowym dungeon runie. Jakaś pomoc?

iphone 6s

Mam to samo. Trzy partie przegralem przez to. Na tablecie Apple wywala po próbie przyłączenia się do ostatniej partii

zosiunia67 - spróbuj proszę wejść do gry i rozegrać jedną pełną grę vs AI - to może być mecz treningowy, albo mecz w dowolnej z Przygód (ważne, aby został poprawnie rozegrany od początku do końca). Następnie wyjdź z gry, zaloguj się ponownie - a to powinno rozwiązać problem z przyłączaniem do partii.