Nie mogę grać Magiem

Nie mogę Grać magiem. Po wybraniu Bohatera szuka przeciwnika i po chwili wyskakuje błąd ,Wybrana talia nie nadaje się do tego trybu gry" O co z Tym chodzi? Próbowałem zmienić talie Ale bez efektów.

Talia nie nadaje się do danego trybu gry jeśli nastąpiło jedno z następujących zdarzeń:

  • talia nie posiada 30 kart (zazwyczaj wskutek utraty jakiejś karty, np. poprzez zmianę jej na pył)
  • w talii znajdują się karty nie przynależące do danego trybu

Wraz z ostatnią aktualizacją skończyło się wydarzenie w którym gracze mieli darmowy dostęp do 23 kart spoza formatu standardowego i wyjątkowo mogli korzystać z tych kart w formacie standardowym. Wydarzenie się skończyło, więc gracze nie mają już dostępu do darmowych kopii tych kart, co być może sprawiło że w Twojej talii są luki. Jeśli zaś posiadasz swoje własne kopie tych kart, to mimo iż talia jest pełna, to nie jest dostępna w trybie standardowym, ponieważ tamte karty nie należą już do tego formatu.

Aby móc znowu grać swoimi taliami upewnij się że są pełne, nie posiadają kart spoza formatu standardowego, a same talie są zaklasyfikowane jako talie standardowe. Typ talii możesz zmienić klikając na portret bohatera w trakcie edycji talii.

Dołączam się do pytania, dlaczego w trybie dziczy nie mogę grać C’THUNEM ??

Nie używaj mojego nicku !