Nie mogę się zalogować Samsung a70 Android 10

Nie mogę się zalogować do gry pisze mi oh jakieś swawolne skrzaty i robiłem reinstalacja gry też była i zmiana hasła czyszczenie cache nic nie pomogło

Czy jakieś inne tel też mają z tym problem? Mam a70 i nie mogę włączyć na nim gry od momentu przejścia na androida 10.

A jak zmienić region na mobile

Normalnie, w prawym górnym rogu klikasz i tam jest opcja wylogowania się. Potem przy ekranie logowania możesz wybrać region i wtedy wpisujesz ponownie swój login i hasło.

Co do braku możliwości wejścia do gry, to ja na swoim Samsungu J5 jeszcze mogę.

Spróbuj zainstalować z amazona

U mnie to samo od momentu aktualizacji brak mozliwosci zalogowania, przekierowuje od razu na ekran z błędem skrzaty blablabla ktoś ma jakies rozwiązania?

Wczoraj po północy udało mi się zalogować na Samsung a70. Dziś już nie ma takiej opcji. Nie da się zmienić regionu bo nie wyświetlają się opcje. W ogóle nie pojawia sie napis Hearthstone na środku ekranu.

Mi sie wyświetla, ale wylogowało mnie z konta i wyświetla się okno stwórz/zaloguj czy coś w tym stylu po kliknieciu login przekierowuje na błąd, także u każdego trochę inaczej to wygląda z tego co widze ale z identycznym skutkiem

Cześć!

Pracujemy już nad rozwiązaniem tego problemu.
Błąd przybiera różne formy, proszę sprawdźcie to tymczasowe rozwiązanie, które pomogło dużej części graczy:

Idź do Hearthstone i poczekaj 5 sekund na ekranie z drzwiami tawerny.
Wyjdź z Hearthstone i wyczyść pamięć podręczną gry w telefonie.
Idź do Hearthstone, poczekaj kolejne 2-3 sekundy.
Zminimalizuj grę i ponownie wyczyść pamięć podręczną gry.
Wróć do Hearthstone, poczekaj chwilę, a to pozwoli ci wejść do gry.

Dokładny opis i wideo są tu:

1 polubienie

Jestem 3 gwiazdki od legendy… też u mnie ten sam problem

Witam,

Dziś zrobiła mi się aktualizacja telefonu. I mam ten sam problem co pozostali.
Proszę aby to naprawić.

Mam to samo co pozostali, opcja z czyszczeniem pamięci podręcznej gry niestety nie przynosi rezultatów

Ten sam problem, A70, od czasu aktualizacji. Widzę po stanowym forum, że problem istnieje od ponad 2 tygodni.

U mnie również ten sam problem, chciałem wrócić sobie do hearthstone po dłuższej przerwie i niestety się nie da i również posiadam Galaxy a70

Dzieki blizzard, jedyna opcja gry jaka mam to na telefonie, a wy i tak ją zabieracie. Nie dziwcie sie ze graczy tracicie majac mobilnego HS’a w 4 literach. Ludzie polecam sie nie łudzic ze szybko to naprawia bo tak nie bedzie. Tak samo jak z nowosciami, android zawsze jest dzien, 2 za pecetami :slight_smile:

2 polubienia

Posiadam ten sam problem dla tel. Samsung S8.
Trwa to od dwóch dni.

U mnie to samo, błąd pojawił się po aktualizacji telefonu do androida 10

Mam dokładnie to samo A70 po aktualizacji systemu Android cały czas komunikat swawolne skrzaty .Rozne próby sposoby niestety ten sam problem.Ile czasu trzeba czekać na naprawę a liga trwa my skromni użytkownicy tego modelu nie możemy grać optymalizować decki i tak jesteśmy do tylu zaraz 2 tygodnie .

Problem trwa juz miesiac i nadal nic z tym nie zrobili, troche macie nas w du… co?

Pomoc od supportu w tym przypadku jest jak widać bardzo znikoma…