Nie mogę wejść do gry

Przy uruchomieniu gry zaraz po wejściu do głównego menu wyświetla się komunikat “wystąpił problem z siecią podczas ładowania twojej kolekcji kart”. Nic nie pomaga, żadne czyszczenie plików ani reinstall gry. Dziwniejsze jest to, że gdy zmieniam serwer na Ameryke lub Azje to wszystko działa poprawnie, jedynie na Europie się to dzieje. Proszę o jak najszybsze zneutralizowanie problemu, nie chce żeby mi przepadło dzienne zadanie

1 polubienie

To zapewne przez to, że Ty jako pierwszy podziękowałeś za grę po aferze Chiny-HK czy jakoś tak :man_facepalming:

Świetny przykład człowieka cholewy! Brawo :crazy_face:

2 polubienia

Mam tak samo na telefonie. Na wifi działa a na sieci komórkowej tak nie wczytuje. A godzinę przed odkryciem jeszcze działało.

2 polubienia

Nie wiem jak u mnie na telefonie, bo usunąłem tam HS przez to ile błędów jest na mobilnej wersji, a w dodatku zawsze opóźnienia z aktualizacjami są, ale pewnie też nie będę mógł wejść do gry

Ten sam problem mam. Jednak tylko przez WiFi od dostawcy. Jak łączę się przez sieć komórkową gdzie inny dostawca to nie ma tego błędu.

1 polubienie

Na wifi też już popsute

Dobra, już mi działa. Teraz z kolei gre zwiesza jak walczę z tyrande, morglem i pewnie kimś jeszcze (na razie tych dwóch mnie wywala)

u mnie wogole nie laczy po wykonaniu zadan dnia,problem z nawiazaniem polaczenia z siecia podczws wczytywania kart z taii,po wczytaniu nowych zadan z nastepnego dnia(trzeba czekac do 24) wszystko ok,sprawdzilem,poswiecilem pare dni,lipa ,nie wiem o co kaman?

Polecam napisać do supportu, bo w tym poście ni ch*ja pomocy. Napisałem i nie żałuję, po paru dniach tego błędu doczekałem się bezproblemowego wejścia do gry :stuck_out_tongue:

U mnie: “Agent Blizzard zasnął” i to tak mocno, że nie może się obudzić ;/

1 polubienie

Mam ten sam komunikat.

nie mogę się opanować ze śmiechu przez to w jaki sposób to napisałeś :laughing: