Nie zalicza zadań

Witam.
Mam problem, ponieważ nie zalicza mi zadań w poszczególnych sytuacjach, a dokładniej:
Posiadam zadania: “Łotr, mag i kapłan” oraz “Mistrz zaklęć” (wcześniej było “Błogosławieni nich będą słabi” ale wymieniłem bo też nie działało). I jak gram potyczki to wszystko fajnie działa, natomiast kiedy gram z znajomym nie zalicza mi “Mistrza zaklęć” (“Błogosławieni nich będą słabi” też mi nie zaliczało), podczas gdy zalicza mi misje polegające na graniu klasami. Na arenie jest odwrotnie, zalicza zaklęcia a nie zalicza klas.
Nie grałem przez ostatnie 2 tyg ale wcześniej wszystko działało dobrze.

PS. Nie wiem czy to na Arenie to błąd czy nie, ponieważ nie gram aren a tą zagrałem aby wykonać misje na pakiety.
Przeczytałem zmiany z ostatnich tygodni i nie znalazłem nic na temat zmiany zadań, ale w razie gdyby jednak coś pisano a ja to po prostu przeoczyłem to zamknijcie temat
Z góry dzięki

HS zrobione przez Bugzarda ma masę błędów i nawet szkoda o tym pisać bo co najwyżej dostaniesz bana na forum …

1 polubienie

Cześć!

Błąd był sprawdzany od kilku dni - dziś zadania powinny działać już w każdym z trybów :slight_smile:

1 polubienie

Hej Yenredyn, chyba jednak zaliczanie zadań wciąż nie działa.
Miałam zadanie “Zagraj 3 razy magiem, szamanem lub łowcą” - trzy razy zagrałam w bójkę magiem i zadanie wciąż pozostało niezaliczone. Wymieniłam je na nowe - “Dobierz 30 kart”.
Znów zagrałam w bójkę i nic, zero postępu. Próbowałam wylogowywać się i zalogowywać ponownie ale nadal brak reakcji.
Wiadomo o co chodzi? Czy może w “Tavern Brawl” nie można już zaliczać zadań?

1 polubienie

Sam przypadkiem przekonałem się, o co w tym syfiastym systemie zadań chodzi.

Zadania, w stylu “Zagraj 3 razy X, Y lub Z” zalicza wyłącznie w trybie Pojedynku (nie ważne, czy ranking, czy dowolny).

W bójkach, ustawkowym syfie i P2W starciach możesz mieć zadania tygodniowe, gdzie masz wygrać ileś gier w nich.

Dzięki, faktycznie widzę, że jak zagrałam w rankedy to coś się ruszyło :confused:
Ale to jest błąd czy tak teraz cały czas będzie?
Szkoda, bo nie lubię tego trybu. Mogliby chociaż gdzieś napisać przy zadaniu w jakim trybie można je zaliczyć, a nie ja się głowię czemu nie działa :confused:

Raczej tak już będzie…

To ja się odniosę do zadanka tygodniowego z zagraniem 50 kart ze Splugawieniem. Otóż specjalnie pod ten keyword zrobiłem talię, jakieś 16 kart takich w decku. Grałem w rozrywce, z randomowym przeciwnikiem. 2 partyjki, zaliczyło… 2 karty przy użyciu ich około 20-u. Dodam jeszcze, że obie partie wygrałem i specjalnie triggerowałem efekt splugawienia, po czym zagrywałem karty.

To akurat jest problem z tłumaczeniem. Masz zagrać te 50 kart, zanim je splugawisz. Mówiąc wprost, masz zagrać ich słabsze wersje, a nie te po splugawieniu.

1 polubienie