Nieaktywni graczy podczas walki

Elo!!!
Zgłaszam Blizzardowi problem z nieaktywnymi graczami.
Dzisiaj podczas walki dla questa wylosowałem 3 nieaktywnych graczy.
Moim zdaniem Blizard powinien wyrzucać takich z sesji, bo trochę nie fajnie się walczy gdy twój przeciwnik jest nieaktywny. Zrobisz ruch kończysz turę, przeciwnik nic, zadasz cios, kończysz turę, a przeciwnik nic nie robi.
Usuwać nieaktywnych graczy z sesji.

Jak nic nie robią to przecież czas szybciej leci

2 polubienia

Problem w tym że są cwaniacy używający botów. Ostatnio taki grał druidem bot spamował co chwilę hero power i przekierowanie kursora na walenie w twarz. Gierka nie kończyła się szybciej bo jednak coś robił, tak więc grając kontrolnym deckiem idzie oszaleć.

1 polubienie

Owszem tylko mnie to denerwuje bo przy 5 turze przeciwnik leży

Na niskich poziomach tak jest

Wyjdź z brązu to problem się rozwiąże
Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim graczem

Sorki ale nie gram na rankingach tylko na normlanym trybie

XDDD i się dziwi że tam mogą jakieś boty grać ^^

Uważam,że Blizzard powinien coś z tym zrobić.
Jeżeli jesteś nieaktywny na sesji np w GTA v Online to wyrzucają za nieaktywności

Walka z botami to słuszna walka (we wszystkich grach), ale też jest to wyścig zbrojeń. W HS za nieaktywność gracz zostaje rozłączony (zwykle po około 5 turach) i dlatego boty robią “cokolwiek” aby symulować aktywność. Można pójść krok w przód i sprawdzić czy gracz używa wyłącznie mocy specjalnych, ale wtedy boty nauczono by zagrywać jakiekolwiek karty i wróciłoby się do punktu wyjścia, ale pewnie raz na tysiąc gier oberwałoby się jakiemuś zwykłemu graczowi który nie miał na ręce nic ciekawego do zagrania.

Alternatywnie można by zredukować nagrody za kiepskie wyniki, ale wtedy poszkodowani byliby gracze słabi. Teoretycznie można by wyrównać nagrody za grę z komputerem co wydaje się już być lepszym rozwiązaniem, bo posiada jedynie drobną wadę w postaci usunięcia zachęty to gry z innymi graczami, co oznaczałoby mniej graczy grających z innymi.

Nie wiem jakie kroki Blizzard podejmie w kierunku walki z botami, ale miło byłoby zobaczyć efekty.

Nie podejmie żadnych kroków…
Zacznij myśleć jak to “wytłumaczyć”

W moim przypadku te boty nawet nocy specjalnych nie zagrały,
Obie są dwie.
Albo ograniczony internet.
Albo jej brak dostępu.
Mimo wszystko to można wykorzystać chociaż nie wiem jak ma się sprawa na rankingach .
Ponieważ powoli dobiega końca miesiąca kończę sezon.

Skoro nie grasz w gry rankingowe to po prostu gdy zobaczysz bota to poddaj walkę i po problemie :slight_smile: poczekasz te 30 sekund i wylosuje Ci normalnego gracza

Boty nie są jakimś ważnym priorytetem Blizzarda więc na pewno nic z tym nie zrobią

Szczególnie szkoda czasu na pisanie o tym na tym forum ponieważ nikt z decyzyjnych osób z firmy tutaj nie zagląda

4 polubienia

Muszę Ci gościu pogratulować. Jesteś największym dzbanem na tym forum. Były mocne kandydatury, ale je przebiłeś z marszu. Mi by było wstyd pisać, tak jak Ty to robisz… Jesteś najlepszym przykładem upadku ludzkości i stwierdzenia, że internet nie jest dla wszystkich! Wielkie brawa i oklaski!

Polubienia: 5

Czepiasz się… Gdzie indziej usłyszał byś o " testerze serwowym" “rodzinie rastamana” emocjach jakie sprawia kolejne czekanie na dodatek który będzie za pare miesięcy. Żyj i daj żyć innym ;D

Polubienia: 6

Wcale się nie czepiam tylko obserwuje co się dzieje.
Wczorajsza sytuacja gram kapłana dla quest i gram przeciwko kapłanowi i co zrobił?Rzucił zadanie z dodatkiem,żeby 8 stronników zagrać z agonią, zupełnie pusta plansza, zagrał tylko dwoma stronnnikami i używał mocy specjalnych.Rozbiłem go po 5 lub 6 turach.

Kiedy to nie było do Ciebie easy. Kochajmy się ! W szczególności kobiety :stuck_out_tongue:

1 polubienie