Niekonsekwencja w słowach kluczowych

Zauważyłem, że jakiś czas temu zmienił się sposób umieszczania słów kluczowych na karcie, tzn. każde nowe słowo lub opis zaczyna się od nowej linijki (zamiast w jednej linii po kropkach), patrz: Ziliax lub Tyrion.

1. Jednak miejscami 4 linijki tekstu zmieniły się w 5, co zeskalowało i zmniejszyło tekst czyniąc go mniej czytelnym.
  2. A np. na karcie Tygrysica Szirwala, dwa słowa kluczowe są obok siebie po przecinku (zapewne dlatego, że inaczej tekst miałby 6 linijek i byłby jeszcze mniejszy).
  3. Anodowany robocik, na tej karcie pozostała kropka “Prowokacja.” po wcześniejszym sposobie zapisywania.
  4. Kurak z Gurubaszów, po zbestiowaniu przez Rexxara tej karty z inną, posiadającą słowa kluczowe, rozsypuje tekst, np.:
    “Trucizna
    Rzeź: Otrzymuje
    +5
    do ataku.”
    Nie sprawdzałem, jak wyglądają inne teksty zbestiowanych kart o dużej ilości tekstu.
  5. Stosując się do zasady - nowe zdanie, nowa linijka to Nakładanie rąk chyba wam umknęło.
  6. Do tego nie jestem pewien (bo nie chcę zmieniać języka, żeby to sprawdzić), ale po najechaniu na kartę są wyświetlane krótkie info o słowach kluczowych użytych w opisie, wszystkie oprócz “Wybierz jedno:” (też “Wybierz dwukrotnie:”).

Nie wiem w sumie po co te zmiany, skoro po ang. jest jak było, a ciężko będzie zachować konsekwencję w przypadku co poniektórych kart. Osobiście preferuję czytelność.