Notoryczne odłączanie od internetu przez hs

Witajcie
Nie wiem czy to tylko ja mam taki problem ale za każdym razem gdy gram w hs zostaje odłączony od internetu i to jedynie w tej grze w żadnych innych grach nie mam takiego problemu
Czy wiecie co mogę z tym zrobić bo naprawdę to już staje się denerwujące szczególnie gdy wywala mnie w trakcie rankingu

1 polubienie

Co możesz zrobić? Odinstalować HSa.

Naprawdę, jest to problem, który się już ciągnie od dawna, a winowajcą jest beznadziejna optymalizacja HSa, a dokładniej to jej brak. HS potrafi się rozłączyć, jeśli masz “w tle” włączonego YouTube, Winampa, dowolną przeglądarkę, Discorda, czy cokolwiek innego.

1 polubienie

Chociaż mam przekonanie ze to nie wina mojego internetu…
A co do odinstalowania to coraz bardziej mnie to utwierdza tylko o tyle szkoda bo strasznie dużo czasu poświęciłem w te grę
Edit czyli rozumiem ze jak nie będzie innych rzeczy odpalonych w tle to raczej nie powinno być problemu ?

Nie, to oznacza dosłownie nic. Widziałem kilka odpowiedzi od “moderatorów”, którzy na problemy z połączeniem sugerowali wyłączenie przeglądarki, czy innych programów. Czy to coś da? Nie mam zielonego pojęcia. Jednak HS jest tak niestabilnym programem i coraz częściej mam wrażenie, że zakłócać połączenie może nawet beknięcie kogoś po drugiej stronie globu.

1 polubienie

Ale np gdy odpalę na telefonie już tego problemu nie ma mi akurat przytrafia się to jedynie gdy gram na PC

Bo to jest problem bardziej po stronie aplikacji na PC. Czasem potrafiło rozłączać jak używałeś komórkowego zamiast wi-fi.

1 polubienie

Nie wiem czy ja mam tak mam ale dziś to w ogóle mi się nie da grać tak ciagle mnie wyrzuca…

Może to być wina niestabilnego połączenia, hs jest na tym punkcie bardzo wrażliwy, może następnego dnia będzie lepiej. :wink:

1 polubienie

po aktualizacjach łacze wykrywa nowe pliki więc troche laguje i czasem się wyłącza. wystarczy to zaakceptować i żyć dalej za jakiś czas to minie.