Nowa Aktualizacja, nowe Bugi

Ave
przejdę od razu do żeczy, i od razu zaznaczę że oczyściłem pliki Cache oraz Tols, nim ktoś zechce mi to poradzić
od momentu najnowszej aktualizacji wprowadzającej nerfy mam dziwną serię bugów
1 brak animacji dobierania karty, zamiast tego karta pojawia się w animacji zdobywania karty z odkrywania kart bądź zdobywania karty z poza decku, bez żadnych efektów.
2 w razie rzucenia karty odkrywającej kartę nie pokazują mi się karty do wyboru i dopiero z końcem tury dostaje losową kartę z tych które najpewniej były dostępne
3 nie możność zakończenia tury, przycisk zakończenia tury jest Żółty mimo braku możliwości ruchu i nie reaguje na jakiekolwiek kliknięcia,
do tego Buga nagrałem nawet film potwierdzający na którym widać nawet że przeciwnik normalnie może wykonywać akcje, gdy ja cierpię na te bugi utrudniające lub też uniemożliwiające normalną grę

Proszę o szybką pomoc w naprawieniu tych problemów

1 polubienie

Dodam od siebie, że zalogowałem się przed kilkoma minutami od dodania tego postu, wymieniłem sobie zadanie na inne. Inne mi się wcale nie pokazało, więc wyłączyłem i włączyłem znów grę a tu… Zadanie zupełnie zniknęło. Jak miałem dostępne dwa, tak teraz jedno.

1 polubienie

skanowałem, i naprawiłem
Bugi nadal są
zreinstalowałem grę
Bugi mają to gdzieś i dalej są
co tym razem się zepsuło Blizzard?

Nic się nie zepsuło, przecież to obecny standard tej “firmy”: nowa aktualizacja = nowe błędy.

Ave Iczani,

Wstępnie wygląda to na nakładkę (overlay) działającą w tle. Jest to funkcjonalność wykorzystywana przez wiele programów. Kilka przykładów możesz znaleźć tutaj: https://eu.battle.net/support/pl/article/31366
W wielu przypadkach wystarczy wyłączyć to ustawienie w programie korzystającym z opcji nakładki.

Upewnij się również, że w tle nie masz przypadkiem otwartej przeglądarki. Niektóre elementy stron budowane we Flash’u mogą błędnie sczytać obsługę myszy pomimo faktu, że aktywne okno jest na inne płaszczyźnie. Reasumując - wyłącz co dasz radę w tle, szczególnie jeśli jest to okno aktywne pod spodem.

Znalazłem źródło
żaden Discord (bo mam go odpalonego w tle) żaden Overlay (nie mam odpalonego ani chyba nawet jej nie mam)
Flash
ale wystarczy go wyłączyć a nie wyłączać całą przeglądarkę
proszę was o jedno
nie każcie ludziom wyłączać Przegladarek bo jak mają streamować
ani odinstalowywać programów już integralnych ze społecznością (link)
tylko starajcie się naprawiać te błędy i do nich nie dopuszczać bo jak tak dalej pójdzie nie będzie można mieć zainstalowanej jakiejkolwiek przegladarki po za Explolerem bo koliduje

1 polubienie

Ja nie mam wtyczki Flash w Firefoxie więc nie mogę jej wyłączyć a zadania jak nie było tak nie ma.

jednak to co dałem nie było rozwiązaniem
Problemem jest sam Hearhstone
trzeba wyłączyć WSZYSTKIE programy działające w tle które nie są wymagane
choćby to był Menadżer zadań
potem w po rozegraniu meczu można już odpalić te programy i wszystko będzie działać
ale nawet głupi systemowy Menadżer Zadań powoduje te bugi

Przy kolejnych aktualizacjach będzie, że przed włączeniem Bugstone trzeba będzie wyłączyć pralkę, lodówkę, suszarkę, bo inaczej stanie się to:

2 polubienia