Nowa przygoda PvE

Nowa przygoda została oficjalnie zapowiedziana :slight_smile: Co o niej myślicie po samej zapowiedzi i informacjach z sieci?

Dla mnie zapowiada się dosyć ciekawie, mimo że formuła się zbytnio nie zmieniła. Oczywiście na duży plus, że będziemy grać taliami dwuklasowymi, dzięki czemu może dojść do wielu ciekawych sytuacji, których wcześniej byśmy nie doświadczyli (prócz jakich bójek). Tak samo na plus, że prawdopodobnie będą do kupienia 3 rozdziały (2,3 i 4 z finałem) przez co przygoda przy praktycznie tych samych nagrodach (brak dziadowej, złotej legendy, której i tak nie da się spyłować) jest tańsza, a tym samym bardziej opłacalna :slight_smile: Brakuje jednego Lorda plagi przez co można spodziewać się iż jego tematyki będzie dotyczył finał :wink:

Ja tam jestem zadowolony z tego co nam zaoferowano, bo za rozsądny gold/pieniądze dostaniemy może już trochę oklepaną, ulepszoną wersję runów, ale jak popatrzę wstecz ile się bawiłem przy Dalaranie to myślę, że warto :slight_smile: Szczególnie, że same nagrody są warte praktycznie tyle co cała przygoda (gold) lub więcej warte ($$$) :slight_smile:

Mnie już znudziła ta sama formuła. Pierwszy dungeon run to było objawienie, ale ileż można powtarzać to samo? Szczerze mówiąc, żałuję, że kupiłem ostatnią przygodę, bo nawet nie chce mi się męczyć z trybem heroicznym. Oczywiście, lepsze to niż zagadki logiczne z Hukatomby - jakbym chciał kreatywnie myśleć, nie grałbym w HSa! :smiley:

no raczej nie bardzo

16 pakietów nie jest warte wydania 2800 golda (rozdział 2,3,4 + finał każde po 700 g)

A dla mnie to był najlepszy dodatek. Tak mnie wyciągneły te zagadki, że olałem całą resztę na parę dobrych dni. Przeszedłem wszystkie bez pomocy z internetów i byłem z siebie dumny, że hoho. Trzeba było w końcu wysilić mózgownice, a nie tylko powtarzać oklepane schematy. A na myśl o kolejnym dungeon runie mnie mdli. Tracić godzinę grania, aby przegrać przez losowy efekt… no i myslenia to tam nie ma za dużo. Może być tak, że geniusz odpadnie w pierszej rundzie, a średnio rozgarnięta małpa przejdzie całość, bo przyfarci.

Prawdopodobnie się mylisz. Nigdzie nie jest to wprost napisane, ale na forach ludzie też uważają, że będzie to 2100 golda:

• 1 rozdział - darmowy
  • 2 rozdział - 700 golda
  • 3 rozdział - 700 golda
  • 4 rozdział + finał - 700 golda.
    Razem = 2100 golda.

Również obniżona cena w pieniądzu sugeruje, że 4 rozdział z finałem to będzie jedno, bo cena za całość to 15$, a cena za kupno jednego skrzydła 7$, jakby chcieć kupić 3 skrzydła osobno to wyniesie 21$. 21$-15$=6$, co daje niecały jeden rozdział taniej. Z tego co pamiętam przy poprzednich przygodach, jeżeli kupowało się całość to się zaoszczędzało ok. 1 skrzydło przygody i to w pewnym stopniu może potwierdzić, że będą do kupienia tylko 3 rozdziały z finałem za łączną cenę 2100 golda…

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.