Nowe avatary bohaterów po 1000 wygranych?

Witam,
Moje pytanie jest takie czy otrzymam nowy avatar bohatera jeśli wygram 1000 walk na wildzie a nie standardzie? Z tego co wyczytałem to mowa o standardzie ,Wprowadzamy nowe portrety do zdobycia za 1000 zwycięstw każdą z klas na Arenie lub w Standardzie. Wygrane sprzed wprowadzenia tej aktualizacji też będą się zaliczać do łącznej sumy,
Dziękuje wszystkim za pomoc.

Nie chcę byc niemiły, ale to pytanie jest delikatnie rzecz ujmując… glupie. Sam możesz to sprawdzić po prostu odpalając gre i wygrywając dana rozgrywkę na wildzie. Podpowiem, ze mi nalicza wygrane na wildzie tak samo jak na standardzie :wink:

Zalicza za gry rankingowe, nie ważne w którym trybie.

Nie chcę być nie miły ale , głupie , jest to co ktoś napisał. Jeśli by było to takie oczywiste to powinno być napisane , na Arenie lub grze rankingowej , z tego co widzę jest napisane , Standardzie , no chyba że czytać nie umiem. To że wygrane w wildzie doliczają się nie oznacza że gwarantuje mi to portret. Po to jest to forum żeby rozmawiać a w razie wątpliwości zapytać.

Masz racje - celem forum jest m.in. mozliwosc rozmowy, dopytania innych uzytkownikow co sadza na dany temat, w razie jakichs watpliwosci innych uzytkownikow. Ale to? To, co “zrobiles” jest po prostu glupie i mega leniwe, a ponadto mozna samemu sobie poradzic z rozwiazaniem tego pseudo problemu.

Tak calkowicie szczerze- co stalo na przeszkodzie, by samemu ogarnac jak to dziala zamiast smarowac bezsensowny temat na forum? Wiecej czasu zabralo Ci opisywanie frapujacej Cie sprawy anizeli odpalenie gry i zobaczenie co w trawie piszczy na wlasna reke. Nie rozumiem tego, ale to ja :slight_smile:

Nie opłaca się zbierać nowych portretów. I tak nie działają.

Swoją drogą stanę w obronie autora tematu. Taka informacja widnieje na oficjalnej stronie HS - portret za 1000 wygranych na Arenie lub w Standardzie. Widocznie to błąd i miało być „w trybie rankingowym”.

Napisanie postu zajęło mi kilka sekund ponieważ dosyć szybko piszę na klawiaturze więc na pewno szybciej niż kombinując w grze. Forum jest po to żeby rozmawiać a w tekście jest błąd , powinno być rankingowa a nie standard, Niestety nie zgodzę się z tym ale szanuję Twoje zdanie na ten temat.

Dlatego piszemy powoli :wink: Już jest taki jeden kolega na forum, któremu dokuczam gdy pisze jakby ktoś go gonił. Zamysł był dobry, tylko forma go nie oddała.

Jak niby nowe portrety nie działają?

U mnie w wersji na iOS pomimo wybrania w menu nowego portretu (mam tylko Malfuriona) w grze dalej widnieje stary.

Mysthael, dodaj do ulubionych stary portret Druida po czym wybierz nowy
portret Druida i dodaj go do ulubionych, powinno pomóc.

Albo usuń stary deck i złóż nowy na nowym portrecie :slight_smile:

Pomogło, dzięki wielkie! Znowu użytkownicy forum okazali się bardziej pomocni niż „wsparcie techniczne”.