Nowe codzienne zadania za 50g a nie za 60g?

Witam wszystkich,
Z tego co mi wiadomo o dłuższego czasu obowiązywała reguła, że każde nowe dzienne zadanie było za 60 golda (no chyba, że trafiało się za 80g lub 100g) ale zawsze minimum 60g. Dopiero po ręcznym roll-u zadanie zmieniało się na takie za 50g.
Od czasu ostatniej aktualizacji każde nowe dzienne zadanie które otrzymuję jest za 50 golda!
Czy coś się w tej regule zmieniło? Czy ktoś też to zauważył i tak ma?
Pozdrawiam
Tomek

Jak dobrze widziałem to zawsze zadania za 60g polegały na rozegraniu 3 gier konkretna klasa (jedna z 3), inne były o ile dobrze widziałem od zawsze za 50

od zawsze? lol
Kiedyś były i za 40, potem Blizzard poszedł ludziom na rękę chyba, bo albo nie potrafili ich wykonywać, albo za trudne były. Skoro nowi lubią iść na łatwiznę, zostało to dane… Co mnie ogólnie trochę wkurzyło, bo fajnie było się trochę pomęczyć, teraz nawet nie patrzę co mam, zwykle podczas gry się samo robi…

Mam tak od paru dni i faktycznie jest to bug. Dziś mają być jakieś hotfixy na serwerach gry, więc może to naprawią.

Od kilku dni mam tak, że nowe zadanie jest za 50 golda, a nawet przy przelosowaniu trafia się 50 golda. Widocznie chińska Zamieć doszła do wniosku, że ludziom za dużo rozdają. Mi w ciągu ostatnich dwóch tygodni trzy razy trafiło mi się zadanie na 80 golda - jednak stało się to po jakieś rocznej przerwie.

nie wiem co byłoby teraz fajnego robiąc zadanie za 60g polegającym WYGRAĆ grę jedna z 3 klas. Mnie to zadanie juz dawniej denerwowało, a teraz nie wyobrażam sobie robić tego zadania przez nowych graczy bez kart na ludzi, którzy mają większą kolekcje. Sam zrezygnowałem z dłuższej gierki, bo questy tego typu robiło się po prostu za długo :wink: Teraz przynajmniej w wolnej chwili wejde na hs, zrobie questy i tyle bez jakiejś spiny, a dawniej, mając mniej kart po prostu irytowalo mnie siedzenie i klepania tego samego questa bo karty nie podeszly albo po prostu mialem gorszy deck. Dla mnie ta zmiana jest ok.

Wracając, możliwe, że questy do wyjścia dodatku będą tylko za 50 bo zamiec mogla wyłączyć questy za 60 z uwagi, że pojawiał się w nich DH.

Mam inną teorię, a pasuje ona do obecnego obrazu chińskiej Zamieci, czyli firmy zupełnie amatorskiej.
Chcieli do puli zadań dodać zadania za 60 golda z Łowcą Demonów i uruchomić je dopiero, gdy będzie premiera tej nowej klasy. Jednak Bug$$ard jak zwykle skopał coś i w efekcie zablokowali, ale pozostałe zadania za 60 golda (te bez Łowcy Demonów), więc obecnie pula zadań z 60 golda drastycznie zmalała, więc większa szansa jest, że trafimy na zadanie za 50 golda, niż za 60 golda.

Do tej pory od tamtego patcha poza dwoma przypadkami, zawsze trafiam zadania za 50 golda - a te za 60 golda za każdym razem zawierają opcję “rozegraj 3 gry łowcą demonów, […]”.

Hej, czy dalej macie problem z otrzymywaniem zadań po rollu; mianowicie zawsze zmienia na te za 50 gp?

Niestety po pierwszym rollu zawsze zmienia na ten “łatwiejszy” quest nawet jeśli otrzymaliśmy na dzień dobry ten za 50g.

U mnie różnie. Dzisiaj 50g udało się po zmianie dostać 60g.