Nowe zmiany z grze!

Welcome to a new year in the tavern, everyone! We have a balance update in the works that will go live later this week which includes the following changes, primarily for Standard and Battlegrounds:

Warlock

[Fiendish Rites] Mana cost increased from (3) to (4).

Warrior

[Scion of Ruin]Mana cost increased from (3) to (4) .

[Ancharrr] Durability reduced from (3) to (2) .

Shaman

[Dragon’s Pack] : Now reads, “…If you’ve Invoked twice, give them +2/+2 .” (reduced from +3/+3).

[Invocation of Frost]: Mana cost increased from (1) to (2).

Rogue

[Necrium Apothecary] Mana cost increased from (4) to (5).

Neutral

[Dragonqueen Alexstrasza] Battlecry effect can no longer generate Dragonqueen Alexstrasza.

Nie wiem tylko kiedy :frowning:

3 polubienia

Podobno jeszcze w tym tygodniu :slight_smile: Śmiem twierdzić, że to dobre nerfy i każda znerfiona karta jest w dalszym ciągu grywalna :slight_smile:

PS. Na takie nerfy czekałem :smiley: Od premiery dodatku nie spyłowałem ani jednej karty (nawet tych nadmiarowych) i czuję srogie żniwa w pyle, a do tego jest kilka złotych :smiley:

szkoda jedynie warlocka :frowning: i tak nie był zbyt mocny, jak grałem nim to mi się obrywało od każdego midrange czy control decku, choć zdarzały się wygrane w 4-5 turze

Szkoda worlocka. Też czuję ten ból. Ta karta nie była aż tak potężna.

Blizzard znowu zrobił sensowne nerfy, podoba mi się takie podejście bo te karty dalej powinny być grywalne. Fajnie że oberwało się Alex bo według mnie ten efekt był zbyt mocny.

Nerfy nerfy i jeszcze raz nerfy :slight_smile:

A ja nadal czekam jak Kaprawe Oczko dostanie buffa choćby w postaci zrywu.

Powiem tak:
Pirat warrior = ,oh shit were go again!!!"
Galakron shaman = proszę nie bijcie go już i tak jest martwy(chodź gdyby do 8 mamy dali też galakron shaman może byłby grywalny even galakron shaman)
Reszta w pełni zasłużona kappa…

Poza face hunter oczywiście