Nowy bundle - rok smoka

Nie to, że namawiam do kupna, bo sam tego nie kupię, ale do sklepu wjechał nowy bundle… Niby nic nadzwyczajnego, ale zawiera nowy typ pakietów: pakiet roku smoka czy jakoś tak :stuck_out_tongue: Z tego pakietu mogą nam wypaść kart z każdego dodatku z roku smoka :slight_smile: Ogólnie ciekawa sprawa, że udało im się takie coś zaimplementować. bym się głęboko zastanawiał nad kupnem gdyby był to bundle z dzikimi kartami, a tak to mnie średnio interesują nowe karty :slight_smile:

Na zachętę dodam, że gra widzi pakiety jako “nowy dodatek”*.
Oznacza to tyle, że w pierwszych 10 pakietach jest gwarancja otrzymania legendy + druga legenda dodawana do bundle.

Kupiłem i kolekcję zasiliły łącznie 3 karty ze złotym klejnocikiem :wink:

*informacja pochodzi z zagranicznych stron traktujących o HS

1 polubienie

Dobrze wiedzieć na przyszłość :smiley:

Widać, że chińska Zamieć dba o to, żeby jeszcze więcej $ wycisnąć z graczy… Znaczy chciałem powiedzieć, że dba o rozwój rozgrywki i stąd wynika ten bundle :sweat_smile:

1 polubienie

Oczywiście, chociaż ja sam już się dawno, dawno temu wyleczyłem z kupowania okazyjnych paczek z kartami i ogólnie gier na przecenach :slight_smile: Chociaż sam do takich bundelków nic nie mam, bo dla kogoś kto wrócił jaki czas temu to nawet fajna opcja :slight_smile: Ciekawe czy kiedykolwiek wyjdą paczki dla konkretnych klas, np. legenda i 25 pakietów, gdzie trafiają się karty tylko dla huntera (ostatecznie neutralne i karty huntera) :slight_smile: