Nowy Dodatek już 1 Lipca otwarta dyskusja

Stało się już 1 lipca Blizzard ogłosi nowy dodatek.
Czyżby nowy dodatek będzie się skupiał na Przymierzu?
Zapraszam do dyskusji

Moim zdaniem za szybko dodają te dodatki

Kiedyś dodatki wychodziły 2x rzadziej i można było uzbierać chociaż połowę legendarnych kart z danego dodatku a teraz to jakaś patologia

2 polubienia

Z jednej strony jesteś Ty casual player tak jak i ja w sumie, a z kolei druga strona to ludzie którzy wywalają sporo kasy i już mają wszystko narzekając że chcą już nowego dodatku no i wszystko wypróbowali. Nie dogodzisz wszystkim, a trzy dodatki na rok z czego 4 miech na jeden to dość dużo czasu moim zdaniem.

Sporo czasu, tak jak dla mnie 4 miesięczny okres był trochę za długi. Teraz trochę ratują sytuację tą miniserią w połowie… A dlatego bo byłem przyzwyczajony do wydawania dodatków w stylu MTG, czyli średnio co 3 miesiące :stuck_out_tongue:

1 polubienie

I teraz właśnie o to chodzi, abyś nie był wstanie uzbierać za wiele, bez wydawania kasy w grze. Przecież to mają dokładnie policzone.

1 polubienie

Stream jutro o 18:30 stąd moje przewidywania są takie, że o 19 będzie patch z balansem i darmową legendą z nowego dodatku :exploding_head:

Ja już patrzę a wy?(znaki)

Ja już po, zapowiada się elegancko. Karty do tej pory pokazane są ciekawe, priest wraca do Shadow form, pain warlock. Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie. Mam nadzieję że w końcu jakąś ciekawą mechanikę dodadzą do huntera, a nie będzie to legendarna karta typu dobierz 3 karty :hot_face: