Odświeżona wersja Ustawki już jutro!

Odświeżona wersja Ustawki już jutro!

Jutrzejsza aktualizacja zastępuje 37 stronników nowymi oraz wprowadza pierwsze słowo kluczowe dostępne tylko w Ustawce, dwójkę nowych bohaterów i wiele więcej!

Wyświetl cały artykuł

Kiedy nowy najemnik w księdze najemników?

Po co o to pytasz za każdym razem, a potem narzekasz, że za trudne, że nie możesz przejść itd.?

Jak będą chcieli, to dodadzą i tyle. Ludzie zagrają to dla jednego pakietu i szybko zapomną.

3 polubienia

Ostatni najemnik wyszedł w lipcu a mamy prawie wrzesień.
W księdze bohaterów wszyscy bohaterowie zostali wydani,a w singlu nie ma co robić.
Czyli znowu dwa miechy czekania bo premiera nowego dodatku ważniejsza.

Graj rankedy i spróbuj wbić legendę :slight_smile:

1 polubienie

a mroźny tron przeszedłeś?

2 polubienia

Ale to jest event na 45 minut! a potem dopytujesz przez 2 miesiące gdzie jest kolejny najmnik/bohater jakby od tego zależało Twoje życie. Przestań trollować, bo mnie też zaczynasz irytować. Albo masz 10 lat albo jesteś zwykłym trollem. Chrzanić tych Twoich najemników. Weź się za robotę i wyłącz komputer albo telefon.

Polubienia: 7

Gdy byś tylko zajrzał do recenzji dot.Księg Bohaterów. To byś wiedział,że “Blizzard w międzyczasie stworzył bliźniaczą Księgę czyli Najemników” cytat z mojej recenzji
“Na jednego bohatera czekało się dwa miechy np Garosz” Inny cytat z mojej recenzji zamierzam jeszcze jedną recenzje napisać.
Zaczynam już tęsknić za formatem z przygód z roku Smoka (Dalaram, Uldun) Anomalię,żeby utrudnić lub ułatwić przygody np.Dzika Magia.
Skarby gdzie również można zagrać na nosie bossowi np eliksir wiggoru albo Szata krzykliwości gdzie wszystkie karty są tanie albo Złota Świecunia gdzie po zagraniu masz wszystkie złote legendy obu graczą.
Walka z plagami gdzie jak przegrasz z plagą,który ma np 100 HP to zaczynasz od tego momentu.
Ale zrobił się mały offtop.
Nie obejrzę transmisji dot. Nowego trybu.

XDDDD dobrze że zobaczył mały offtop ^^ boshe…

4 polubienia

genialne były, content na godzinę sztucznie przedłużany i jeszcze za 2700golda,

Polubienia: 6

Jak dla mnie to Blizzard mógłby sobie odpuścić w ogóle tryb Pve, bo to jak to wygląda od ponad roku woła o pomstę.

3 polubienia

Największym problemem ustawki są kretyńskie animacje drastycznie skracające czas tur. Niektórymi bohaterami praktycznie nie da się grać optymalnie bo w końcówce gry nie zdąży się wszystkiego zagrać np. Dancing Deryl i idiotyczna animacja od wielu fruwających kapeluszy.
Niestety developerzy hs nie grzeszą inteligencją co najlepiej widać w ostatnim komunikacie że rundy 3-9 będą trwały o 5 sekund dłużej, gdzie tak naprawdę prawdziwe problemy zaczynają się powyżej 9 rundy i głupie 5 sekund w rundach 3-9 mogą sobie wsadzić w cztery litery…

Polubienia: 5

No i? I tak jak wyjdzie kolejny najemnik, to będziesz:

  1. Płakał, że za łatwe i przeszedłeś pierwszego dnia.
  2. Płakał, że za trudne i że olewasz Księgę Najemników, dopóki nie ogarną poziomu trudności.

Niezależnie, czy padnie opcja pierwsza, czy druga. W kolejnym wpisie zapytasz “Kiedy kolejny najemnik z Księgi Najemników?”.

Jeśli szukasz samego PvE, to zagraj w grę, która taką rozgrywkę przewiduje, a nie instalujesz grę nastawioną na PvP i czekasz, kiedy wydadzą nowe PvE w niej.

Pojawienie się wszystkich 10 bohaterów zajęło Activision Blizzard prawie rok. Najemnicy mieli swoją premierę w kwietniu tego roku, więc pewnie tym razem zajmie im trochę więcej czasu, patrząc szczególnie, że te “księgi” są dodawane, gdy nic w grze się nie dzieje, czyli między dodatkami i minisetami.

Tak, bo dodatek zapewnia im mnóstwo kasy z preorderów i zakupu normalnego paczek. W tym czasie taka księga zapewnia im dużo mniej wpływów, bo jedynie za bundle portretu bohatera/najemnika i kilku paczek dla danej klasy.

4 polubienia

Koleżko mój drogi mam parę uwag.
Nie lubię jak ktoś mnie krytykuje moje wypowiedzi i gdybyś przeczytał uważnie moją recenzje to byś już dawno zrozumiał ,że Blizzard poszedł na łatwiznę zgapiając wszystko z Księgi Bohaterów,jakby Blizzard nie miał żadnych innych na nowe przygody i to musi zostać zgapione z innej przygody mój drogi.Czyli jednym słowem plagiat i tylko łapy po hajst bo firma musi zarabiać,jak po zakończeniu roku gryfa zobaczę inną księgę np.Złoczyńców to pojadę osobiście do Blizzardu i poproszę o powrót do systemu z roku Smoka.
Jak powiedział nasz stary Mrukar,którego pozdrawiam przygody dają mało Exp na ścieżkach czyli nie warto to przechodzić ale chyba każdy chce mieć wszystko dla osiągnięcia i pakietu klasowego.
Nie mój drogi przestałem wogóle zawracać sobie głowę tymi śmiesznymi księgami i powtarzam to jest skopiowane i Bllizard niczego się nie uczył tylko łapy po hajst bierze od nas.
Ja osobiście przechodzę cały dalaram i uldun dla satysfakcji i ,żeby wyluzować a do multi powracam gdy zacznie się nowy miesiąc gdzie zgarnięcia jest nowy revers i oczywiście questy codziennie wypełniam,żeby w drugej turze poczilować (wyluzować)
I przestaj na Garosza mnie krytykować a może chcesz się że mną zmierzyć w rankingu?
koniec offtopa administracja patrzy.
Aha i jeszcze jedno
Jeżeli Blizzard przez cały na przełomie Feniksa i Gryfa rok wydał 10 bohaterów to może powtórzyć to samo z najemnikami.
(Dobrze,że tryb najemników wychodzi 12 października )

Moimi ulubionymi fragmentami są:

  • narzekanie że księga najemników jest tym samym co księga bohaterów, co niby jest złe, bo to jest kopiowanie
  • postulowanie by wrócono do systemu z roku Smoka, co niby jest dobre, mimo iż to kopiowanie

:upside_down_face:

Polubienia: 6

To też się zgodzę ach prawie zapomnniałem powiedzieć,że przed księgą bohaterów była przygoda z dodatku Rubieży czyli pomóc Aranie rozprawić się z Rdzawym Legionem a końcu niedokończony pojędynek z IIlidianem.
Księgę Bohaterów potraktowałem jako event z drugiego dodatku z roku Feniksa i nadal mam wrażenie,że ten event nadal trwa a może się mylę.
Jeżeli chodzi o pierwszą przygodę z dodatku z roku Feniksa jest skopiowana z ostatnią przygodą z roku Smoka.

To chyba źle, rozumiesz słowo krytyka, Kolega xilk, napisał, to co się dzieje, najpierw marudzisz, kiedy najemnik/bohater, a potem marudzisz płaczesz na forum jakie to trudne

To jak chcesz, to zrobić bohaterze Activision Blizzard, jak mówisz, że coś mogło być lepiej, to może napisz jak. A jak nie wiesz, dlaczego Blizzard odszedł od tamych przygód, to rusz głową

łał, brawo, FIRMA CHCE ZAROBIĆ NA SWOJEJ PRACY, brawo mistrzu

chce to zobaczyć jak się udajesz do Irvine w Kalifornii

to czemu ciągle widze komentarze typu “GDZIE NOWY NAJEMNIK!”

ja chętnie, 443legenda omlet#21493, czekam

Polubienia: 5

a moim, to, że, FIRMA MUSI ZARABIAĆ :joy: