Ostatnie zmiany w najemnikach

Jaką macie opinię na temat ostatnich zmian, gdzie zablokowali możliwość farmienia zadań najemników na heroicznym żywiołaku powietrza w trosce o “naszą przyjemność z gry”? :innocent:

1 polubienie

Bardzo dobry ruch dla wszystkich z Activision Blizzard :Kappa:

Za mało ludzi kupowało paczki więc chcą utrudnić grę garstce osób którzy grają w najemników

Dodatkowo z żywiołaka leciały najlepsze tokeny więc zmiana mocno na minus

Jeśli tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy najemnicy będą martwym trybem w który nikt nie będzie grał

Kolejna przemyślana zmiana Blizzarda
(I nie chodzi mi tutaj tylko o hearthstone, mam na myśli wszystkie gry blizza)

Polubienia: 5

Szkoda gadać tępaki nie potrafią tego wypromować

To na czym teraz można farmić spotkania? Czy już całkowicie je usunęli XD

Całkowicie nie, bo spotkałem. Tyle że sporo rzadziej, bo częściej występują teleport, sabotaż i gorący kartofel.

Szczerze to nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość :stuck_out_tongue: Nie gram PVP to mi tam to zwisa. Z jednej strony jest to słabe rozwiązanie ze strony Blizzarda bez żadnej rekompensaty, ale z drugiej strony inni wykorzystywali pewnego typu nieprzemyślenie devów w trakcie projektowania, które zostało “załatane”. Mogliby coś dać w zamian, nawet głupie rolowanie zadań mogliby wprowadzić.

Wiadomo za które zadania można otrzymać misję? Bo robiłem heroiczne na 15 i 20 lvl u brak misji :frowning:

Ja robię heroiczną knieje i tam dostaję misję.

Musisz robić zlecenia na podobnym lvl’u, teraz zalecają na 28lvl normalny i mapa, gdzie masz 1-2 walki.