Patologia aktualizacji zadań dziennych

Podzielili zadania na 50g i 60g, także 100g czy kradzieje 80g są już przeszłością XDD

może to nic, ale to zmniejszenie łatwego do zdobycia golda

Niezbyt rozumiem o co chodzi, ale jesli miales na mysli to, ze nie ma juz zadan za 80g, to np. wczoraj jeszcze je dostalem :smiley:

Sam nie dostałem 100 ani 80 dziś, ale dostałem fajny quest za 60 golda w którym mam rozegrać 3 partie kapłanem lub paladynem :slight_smile: Wątpię by usunęli te questy lub za oglądanie zwycięstwa znajomego itd… Ale jak nowe mają być znacznie łatwiejsze do wykonania to ja biorę nowe :slight_smile:

napisali przecież o tym w dzisiejszej aktualizacji, za gold jedynie będą 60 i 50g

Ale jak widziesz Sunrise po patchu dostał zadanie za 80 golda :slight_smile:

Właśnie nie pamiętam czy dostałem wczoraj, ale przed patchem czy tez po patchu :slight_smile: moze jeszcze nie weszła jeszcze aktualizacja i jestem teraz pamiątkowym posiadaczem zadania za 80g :slight_smile:

Też mi to przeszło przez myśl albo nie dopisali będzie tylko 50-60 ? Czy 100 też się trafiają?
Ej tam zieloni albo niebiescy możecie się wypowiedzieć

A ja dostałem zadanie, żeby zagrać 2 partie ustawki i nie da się go wymienić. Żenada, bo nawet nie mogę zagrać xD to co od aktualizacji się dzieje z dziennikiem zadań to błazenada :stuck_out_tongue:

Ależ możesz, po prostu musisz kupić preorder xD

#pay2quest

3 polubienia

Są zadania za większą ilość golda :wink: Sam dziś rano dostałem zadanie za 100 golda by zagrać 50 stronników z okrzykiem bojowym :slight_smile:

E tam, poluję na twitchu żeby zgarnąć ustawkę xD