Podwójne cięcie

Dzięki wielkie debile za “znerfienie” tej karty. Teraz odd DH jej może używać i bardzo często dostaje ją już na starcie przez co wygrywa bardzo szybko.

Może następnym razem pomyślcie coś zanim dacie “nerfa” jakiejś karcie. Tak nienawidzicie odd i even a zbuffowaliście najbardziej toksyczną klasę dla bezmózgich debili którzy tylko zagrywają karty z inspiracją już w 1 turze i bezmyślnie walą w twarz. Dzięki wielkie bando debili którzy stale błędy robią przy każdym jebanym patchu.

Ode mnie .I… dla Was.

3 polubienia

Aggro decki zawsze będą istnieć. Zawsze znajdzie się jednak kilka talii które radzą sobie przyzwoicie na jakąś inną. Możesz spróbować “walić w twarz” skuteczniej niż przeciwnik, lub leczyć się i czyścić stół w nieskończoność. Wybór należy do Ciebie.

PS Dzięki za nazwanie mnie “debilem”, choć nie wiem czy zaliczam się do tych “bezmózgich”, skoro wolę zastanowić się nad najlepszym możliwym zagraniem zanim zacznę pucować portret oponenta :wink:

1 polubienie

To prawda agroo zawsze będą w naszej cudownej grze, ale zauważ jedną rzecz że aktualnie tempo demon Hunter jest totalna rozwałka dla innych klas, posiada 53% wn na hs replay co dziwne przed ,nerfem" jego wn oskalowalo na granicy 51% nie chcę obrażać graczy dh bo są pewnie tacy którzy grają dla przyjemności ta talia i faktycznie myślą, ale patrząc na moje mecze zauważyłem że taktyka wielu ludzi opiera się na face face face (range aktualnie posiadam legendarną jak co) przez ci ta gra staje się nudna , nie oszukujmy się aktualnie mamy taką metę w której przeciwnik jest w stanie wygrać do 7 tury a to jest jakiś zart i osobiście aktualna meta mi się w ogóle nie podoba i mam nadzieję że bliz spowolni trochę metę bo chyba każdy woli dłuższą i przyjemna grę niż krótka i w zasadzie nudna. ( Sorka za błędy ortograficzne :frowning: )

2 polubienia
  1. Pisałem tuż po tej zmianie, że na Dziczy jest to buff dla Odd DH. Eksperci jednak od Dziczy stwierdzili, że to nerf tej karty, bo zaburza synergię z innymi kartami. Ta… Tylko przed zmianą Odd DH nie mógł tej karty grać w ogóle, więc w jego przypadku nic nie zostało “zakłócone”.
  2. Przykro mi Jeżu, ale raczej jesteś. Jak zapowiadali DH, to sam chciałem zacząć grać tą klasą. Jednak kiedy zobaczyłem, że jedyne co ona ma robić, to “walić w ryj”, to porzuciłem ten zamysł.
  3. DH obecnie to coś pokroju pirat wojownika sprzed jakichkolwiek nerfów, a nawet i gorszy. Pirat wojownik jeszcze miał problem z doborem, a DH nie ma. Nawet tak znienawidzony Sekret Mag przegrywa większość gier na DH. Tak naprawdę Sekret Mag może wygrać tylko na DH, o ile sam szybko dobierze same sekrety i stronnika zadającego 2 po wrogich stronnikach, gdy zagrywasz sekret. W każdym innym przypadku DH zaleje swoim agro Sekret Maga…
2 polubienia

Co innego inne aggro decki a co innego odd DH który ma sporo mega tanich kart, do tego inspiracja i hero power za 1 many. Dajmy każdej postaci hero power za 1 many bez względu czy będzie even, odd, czy normalny deck.

Dajcie temu skurwielowi hero power za 2 many albo zwiększcie koszt wszystkich jego kart o 1.

2 polubienia

Graj na standardzie to nie będziesz miał takich problemów :slight_smile: tutaj DH nie jest tak często widywany jak w dziczy

Ja w dziczy gdzies od 3 tygodni nie gralem na DH …

Dziwne, ja mam 31% starć na DH. Inna rzecz, że się z tego cieszę. Skoro tak płaczecie, że DH jest przesadnie mocny złóżcie sobie mech-pala lub pirat-woja. Widok DH rozpaczliwie walczącego o przeżycie jest bezcenny.

1 polubienie

Albo na dzicz Raza Dragon priest a na Standard Higlander Hunter i spoko Legendy DH rozbijane

Jak nim gram to dostaję nagle innych przeciwników niż odd dh więc swoje rady włóż do kosza z napisem “największe bzdury jakie powiedziałem” i nigdy go nie otwieraj ponownie chyba że aby wrzucić kolejne bzdury.

@Quiqonjin
Ciekawe jakim cudem. Chyba od 3 tygodni w ogóle na dziczy nie grałeś.

@Mirek
Jak Ci Razą nie dojdzie nic to jesteś w dupie.

Tak się składa, że wiem co piszę. Czwarty miesiąc pod rząd legenda na dziczy na Europie i Ameryce mech-palem. Winrate na DH 75% z ostatniego miesiąca ( wcześniej nie notowałem) i jest to najczęściej spotykany przeciwnik. Mech-pal ma ciężko z kapłanem i nie najlepiej z szamanami, ale z uwagi na spore zagęszczenie właśnie DH kapłanów spotyka się nie tak często.

1 polubienie

Udowodnij że jest tak jak mówisz.

Jakoś gdy zmieniam talie na inną to dostaję inny dobór przeciwników i stale kontry na mój deck i klasę.

Może ty też udowodnisz swoje dla równowagi? To nie problem odpalić Hearthstone Deck Tracker i wrzucić staty z przynajmniej 50 ostatni gier :slight_smile:

HDT nie pokazuje mi prawidłowo. Po za tym co to za próba z tylko 50 gier :smiley:

Ok nie jestem zaskoczony taka odpowiedzią :slight_smile:
Napisałem przynajmniej 50, wrzucaj ile chcesz wiadomo, że im więcej tym lepiej.

No proszę, Ty pierwszy.

Ej kolego, ale to Ty coś próbujesz tu udowodnić, a nie na odwrót :smiley:

Najpierw cwaniakujesz a później wymiękasz, typowe. Wiedziałem że tak będzie.

Jeśli interesuje Cie moja droga Even Shamanem od bronzu do golda, to nie ma sprawy wrzucę staty.

Edit: proszę bardzo https://imgur.com/a/RR9PJjI Tylko co udowodniliśmy poza tym, że ja potrafię posłużyć się jakimiś danymi, a Ty co najwyżej niewyparzoną gębą? :smiley:

1 polubienie

Napisałem wprost że DT nie pokazuje mi prawidłowych danych ale widać dla Ciebie to za trudne to do zrozumienia moja droga.
Od brązu do golda to każdym deckiem możesz wbić. Pokaż drogę do legendy a nie od brązu do golda :smiley: