Pomoc w osiągnięciach

Szukam kogoś do pomocy przy dwóch osiągnięciach, na wildzie (Zgrana paczka. Przyzwij 4 takich samych awanturników) i w klasyku (Zawsze prychacz. Przyzwij 4 prychaczy z rzędu)
Na wildzie kolejkuje mnie na ludzi z d10, w klasyku na d5.
Kolejkujemy gre w tym samym czasie i liczymy że trafimy na siebie. Wtedy zagrywamy Cho i rzucamy zaklęcie do skutku.
KrólPodwórza#2840 zapraszam chętnych.

Od 1 lipca możemy próbować na brązie 10

Korzystając z tematu chciałbym w tym miejscu podziękować jednemu z graczy, który nie musiał, ale pomógł mi w osiągnięciu z Wkurzotronem. Jednak solidarność wśród graczy istnieje, pomimo, że walczymy przeciwko sobie :slightly_smiling_face:

To była zwykła walka w Starciach. Tyle, że mój przeciwnik wyraźnie wygrywał. W końcu zszedł mi do 4 HP a ja nie miałem nic do powiedzenia. Gdy była moja ostatnia tura zauważyłem, że na planszy miał Wkurzotrona oraz stronnika 3/3. Pomyślałem, że mu zakomunikuję co chciałbym aby zrobił. Kilka razy najechałem kursorem na jego Wkurzotrona i na mój portret po czym oddałem turę. Przeciwnik wiele się nie zastanawiał tylko pokonał mnie tak jak go o to prosiłem: najpierw 3/3 a potem na dobitkę Wkurzotron :slight_smile: osiągnięcie “zgiń z ręki Wkurzotrona” wpadło :slight_smile: a ja się ucieszyłem, że na koniec wygrała solidarność i współpraca :slight_smile: dzięki!

3 polubienia