Pomoc w zarządzaniu kolekcją i goldem potrzebna

Po około roku wracam do gry i ostatnim razem myślałem że nie wróce
ale poprostu bardzo lubie hs i mam problem prawie 0 kart w kolekcji tylko 1 deck za ok 2 k dustu jestem f2p co powinieniem robic arena czy pakiety jak wydawać golda i karty niszczyć wszystko i robić 1 deck bo nwm prosze o pomoc

To jest tak chaotycznie napisane, ze jeżeli znajdzie sie ktoś, kto będzie w stanie Ci pomoc, to bede pod wrażeniem wynikającym z podjęcia tak karkołomnej
próby. Taka osoba zasłuży na wieczny szacunek z mojej strony!

zasada numer 1 każdego gracza f2p: nigdy niczego nie pyłuj, z wyjątkiem kart, które dostały nerfa. pyłowanie kart w przypadku f2p jest jak kupowanie przez ubogiego butów, które rozlecą się po pół roku - po prostu nie stać go na taką krótkowzroczność. ja nie pyłuję nawet nadprogramowych kart, dopóki nie wyrotują - zawsze mogą dostać nerfa. dzięki tej metodzie spyłowałem ostatnio 6 conjurer’s calling za pełen koszt, a przy okazji wcześniejszych nerfów: 13 evil miscreantów i 6 riding party (w tym jedną złotą).
spróbuj grać w dziczy, tam decki są tanie. jak już wyrotują dodatki, które wyszły pod twoją nieobecność, będziesz miał na tyle solidną kolekcję, żeby myśleć o powrocie do standardu.
co do aren, to sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. jesteś dobry - graj, nie jesteś - nie graj. stracisz tylko złoto, czas i nerwy.

Chciałbym ukazać przypadek dziwny w swej naturze. Zauważyłem go gdy dostałem paczkę z bójki. Fart dał mi legendę, a że miałem wszystkie karty liczyłem na sporą dawkę pyłu. Rzeczywistość okazała się inna. Legendy nie mogłem spyłować bo okazało się, że jej nie mam. Postanowiłem się przyjrzeć bliżej zasobom. Zdziwienie było spore gdy stwierdziłem brak kart tych którymi gram. Ciekawe czy ktoś potrafi to wytłumaczyć?

Imgur

Imgur

Nie wiem co chcesz tłumaczyć, ale ok: nie masz zwykłej kopii tej karty?

złotego ciach-ciacha po prostu nie można wykraftować, dlatego znika z kolekcji, kiedy wchodzisz w tryb kraftingu. a co do brakującej karty z otwartej paczki - próbowałeś wyjść z gry i uruchomić ją ponownie?