Pomoc z deckiem - Reno mage

Hej. W końcu postanowiłem się pobawić Reno deckami i stworzyłem takie coś. Póki co jeszcze nei craftowałem, bo mam jeszcze kilka krótkich pytań:

  1. Czy Simiat, ragnaros, Jan’ail czy Zillax?
  2. Dragons Fury/Meteor czy Blast wave?
  3. Czu możne wymienić jeszcze jakieś legendy lub epiki, te bez plusa (tak aby nie było ich więcej niż teraz)?

Plus przy karcie oznacza, ze posiadam tą kartę, dlatego jest tutaj Eliza czy Gluttonous Ooze, jednak mam zamiar ulepszać ten deck wzorując się na: https-://outof.cards/hearthstone/decks/1562-legendary-reno-dk-mage , wiec prędzej czy później wypadną.
Z ciekawszych kart jakie jeszcze posiadam to: Luna, Antonidas, Łowca Grubego Zwierza, Pyroblast, wiec mogę je wsadzić za coś
I w razie jakby co to pyłu mi nie szkoda, gdyż to moje zapasowe konto (bo boje się zmarnować 16 k pyłu an głównym więc popróbuje na zapasowym :P)

Reno Deck Theory

Class: Mage

Format: Wild

1x (1) Mistress of Mixtures

1x (2) Arcanologist+

1x (2) Dirty Rat

1x (2) Doomsayer

1x (2) Mad Scientist

1x (2) Medivh’s Valet

1x (2) Zephrys the Great

1x (3) Arcane Intellect+

1x (3) Brann Bronzebeard

1x (3) Coldlight Oracle+

1x (3) Flame Ward+

1x (3) Frost Nova+

1x (3) Gluttonous Ooze+

1x (3) Ice Block

1x (3) Potion of Polymorph

1x (3) Volcanic Potion+

1x (4) Arcane Keysmith

1x (4) Kazakus

1x (4) Polymorph+

1x (5) Dragon’s Fury

1x (5) Elise the Trailblazer+

1x (5) Sludge Belcher

1x (6) Blizzard

1x (6) Meteor

1x (6) Reno Jackson

1x (6) Reno the Relicologist

1x (6) Skulking Geist

1x (7) Flamestrike+

1x (7) Siamat

1x (9) Frost Lich Jaina+

AAEBAf0EHt7EAsHBAt/EAooB9w3XtgL8owOrBIUX+Ae/pAPLBNPFAsAB2bsC6boCvuwC2LsCTdfhAs/HAoEOyQOWxwLDFpKkA6DOAuwHhKcDm9MCAAA=

To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Z góry dzięki za pomoc :smiley:

Jeżeli wziąć pod uwagę klasycznego Reno Maga ma on jeden wielki problem… Nie można w łatwy sposób skombić się z Mechathunem przez co ma się spore problemy na niektóre matchupy. A co do konkretnego decku to przede wszystkich bym wywalił Medivh’s Valet i jednego stronnika od wyciagania sekretów. Nie masz ich na tyle by grać ich dwoje. Dragons Fury też bym wyywalił, bo masz za mało droższych zaklęć (chyba, że chcesz traktować to jako obszarówkę 3dmg za 5 many co też niby wydaje się ok). Dołożyć przede wszystkim Zolę. Przydaje się bardzo często. Możesz także rozważyć Pyrosa. Niby taka niepozorna bestia, ale często potrafi wyleczyć trochę, ale przede wszystkim z jednej karty masz tak jakby 3 i przeciwnik musi się liczyć z tym, ze masz ją nadal ręce. Do Elizy nie jestem przekonany w obecnej szybkiej mecie. Wolałbym zamiast niej wrzucić Meteor. Również Siamat tak średnio mi pasuje… Zależy na co trafiasz… Jeżeli na jakieś tempo czy inne delikatnie wolniejsze decki to jest ok. Ale jak na jakieś Tokkeny czy Odd paladyna do znacznie lepiej sprawdzi się Baron Geddon.

1 polubienie

Reno Deck Theory

Class: Mage
Format: Wild

1x (1) Mistress of Mixtures
1x (2) Arcanologist
1x (2) Dirty Rat
1x (2) Doomsayer
1x (2) Mad Scientist
1x (2) Pyros
1x (2) Zephrys the Great
1x (3) Arcane Intellect
1x (3) Brann Bronzebeard
1x (3) Flame Ward
1x (3) Frost Nova
1x (3) Ice Block
1x (3) Potion of Polymorph
1x (3) Twilight Flamecaller
1x (3) Volcanic Potion
1x (3) Zola the Gorgon
1x (4) Arcane Keysmith
1x (4) Kazakus
1x (4) Polymorph
1x (5) Azure Drake
1x (5) Blast Wave
1x (5) Elise the Trailblazer
1x (5) Sludge Belcher
1x (6) Blizzard
1x (6) Meteor
1x (6) Reno Jackson
1x (6) Reno the Relicologist
1x (6) Skulking Geist
1x (7) Flamestrike
1x (9) Frost Lich Jaina

AAEBAf0EHt7EAsHBAt/EAooB9w3KwQL8owOrBIUXv6QDywTAAdm7AomsAum6AsPqAr7sAti7Ak25BqaHA8/HAoEOyQOWxwLDFpKkA6DOAuwHm9MCAAA=

No ok, pozmieniałem trochę, ogólnie to rzadkie i zwykłe będę mógł wymieniać bez problemu i jak jakaś karta mi nie będzie pasowała to ją po prostu wymienię. Mam pare pomysłów, ale to zależy od mety.
Z epikami i legendami troszku gorzej (cena) dlatego szukam najbardziej uniwersalnych i w sumie fajny pomysł z Pyrosem.
Elize mam, tak jak pisałem, dlatego że nie mam nic lepszego, a lubię tą kartę i choćby dla samego funu ją wsadziłem (ale prędzej czy później i tak wypadnie na rzecz czegoś lepszego).
W każdym razie wielkie dzięki za pomoc :smiley:

Ja gram pod zaklęcia i kalegosa. Za to bez nzotha. ;D