Ponowny problem z Battle.net

Witam.

W moim poprzednim temacie Raxr pomógł mi rozwiązać mój problem z aplikacją Battle,net - rozwiązaniem było odinstalowanie Avasta.

Udało mi się pograć przez 1,5 dnia i… znowu to samo, czyli:
Teraz z kolei po włączeniu nowopobranego instalatora Battle,net:

  1. Pojawia się pytanie o zezwolenie na wprowadzenie zmian na urządzeniu.
  2. Powoli zapełnia się pasek “Pobieranie nowych plików”.
  3. Pasek zapełnia się do połowy “Trwa aktualizacja agenta Blizzard”, pasek staje w miejscu.
  4. Po kilku minutach: ups, error. Zazwyczaj wskazuje mi link do “Dalsza pomoc: …005C”.

Co ciekawe: grałem w Hearthstone’a, skończyłem grać i wyłączyłem grę, odszedłem od komputera, wróciłem, zacząłem przeglądać coś w internecie, na chwilę ekran zrobił się czarny, zablokował mi się ruch myszki, zresetowałem komputer i po restarcie pojawił się problem, kiedy chciałem włączyć grę.

Ponownie pousuwałem foldery Battle(kropka)net i Hearthstone zewsząd.
Avast odinstalowany, Malwarebytes również.
W autostarcie nie mam żadnych programów, które wg. mnie potencjalnie mogłyby blokować grę.

Jeśli to istotne, to przy takiej próbie instalacji Battlenetu, to podobnie jak wcześniej, w menadżerze pojawia się kilka procesów dla Agenta Battlenetu (konkretnie 3 i jeden inny proces od Blizza).

Ponownie będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Blizz pls fix it

Wygląda to na jakiś problem z systemem operacyjnym.
Możesz podać dokładny kod błędu z aplikacji Blizzard?
Wykonaj również raport MSInfo. Wynik wklej na pastebin.com i podaj link.

Coś poszło nie tak podczas uruchamiania agenta aktualizacji Blizzard. Poczekaj minutę i spróbuj ponownie. Jeśli sytuacja się powtórzy, spróbuj ponownie uruchomić komputer lub zainstalować Battle(kropka)net
Dalsza pomoc: BLZBNTBTS0000005C

Nowe forum nie dopuszcza linków dlatego pozostawiam same końcówki po pastebin(kropka)com/
MSInfo cz. 1: qVTbfdB6
MSInfo cz. 2: ij4Eb3Y6
MSInfo cz. 3: 3yKe2UNj
MSInfo cz. 4: nkvBTrfc

DxDiag: es251ENt

Pozdrawiam!

Rozumiem, że porady z tego artykułu pomocy robiłeś wszystkie?
W raporcie widać, że coś powoduje błędy z aplikacją Blizzard ale niestety nie wiadomo co.
Spróbuj jeszcze odinstalować dolby dax2. Możesz również utworzyć nowe konto z uprawnieniami administratora i tam spróbować czy Aplikacja Blizzard będzie działać.

Tak, robiłem wszystko z listy.

Cud, magia, niedowierzanie. Nie zrobiłem nic nowego, tylko “tak o” spróbowałem włączyć instalator po raz ostatni zanim się poddam na dobre, nawet bez usuwania utworzonego po raz setny folderu Battlenetu z ProgramData. Nie do wiary, działa.
Chyba tylko smerfy i Gargamel wiedzą, jak to się stało.

Jeszcze raz dziękuję za wyciągnięcie pomocnej dłoni i pozdrawiam!

2 polubienia