Powrot po 2 latach

Witam. Nie gralem poand 2 lata, wiec sila rzeczy wszystkie moje rozszerzenia poszly do dziczy wiec nie mam czym specjalnie grac. Mam 13 tys pylu, ale wydawanie go bez znajomosci dodatkow z ostatich dwoch löatach mija sie z celem. Czy jest cos nowego w grze czy pozostaje mi tylko farmic farmic i zbierac nowe karty? Jaka klasa jest obecnie najsilniesza? Z gory dzieki za pare slow.

Chwila… Spyłowałeś wszystkie karty, które przeszły do dziczy? Bo jeżeli tak to moim zdaniem zrobiłeś błąd… Miałeś sporo kart sądząc po ilościu pyłu, więc spokojnie mógłbyś tam pograć z 2-3 miesiące, a w tym czasie otwierać sobie pakiety z najnowszych dodatków…

1 polubienie

Nie spylowalem. 2 lata temu zbierałem na talie ale w końcu jej nie zrobiłem i przestałem grać na dwa lata. Czyli rozumiem że z racji na brak kart z ostatnich dwóch lat sugerujesz grę w dziczy?
Jakie pakiety obecnie najlepiej otwierać?

No jeśli masz stare karty, to lepiej grać Ci na Dziczy, niż porywać się na Standard.

Jakie pakiety otwierać? No obecnie najlepiej najnowsze, czyli Uldum. Omijaj na pewno pakiety z Rozróby Rastakana i z Wiedźmiego Lasu, a z Hukatomby raczej też omijaj.

Nie ma co wracać, lepiej czekać na hearthstone 2, już w krótce…

1 polubienie