Problem na arenie

Dziś koło godziny 23, rozpoczałem grę na arenie przeciwko kapłanowi. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w 10 turze gry aplikacja wyłączyła się samoistnie. Dodam, iż mój przeciwnik miał jednego stronnika na stole i 1 kartę w ręce, przy moich 2 stronnikach na stole i 7 kartach w ręce. Aplikacja wyłączyła się w momencie zagrania na stół 3 stronnika. Po ponownym uruchomieniu aplikacji naliczyło mi porażkę. Nie ukrywam, że przez tą całą sytuację czuje się oszukany, ponieważ jestem przekonany, że daną rozrywkę bym wygrał i miałbym bilans 5 wygranych, a nie 4 i 1 porażki.
Proszę o jak najszybszy odzew że strony administracji.
Dodam też, że gram na wersji mobilnej.

Dostaniesz co najwyżej odzew, że nie odpowiadają oni za rozłączenia z grą, nawet jeśli to faktycznie ich wina.

Dodatkowo od już tygodni wersja mobilna gry jest tak niestabilna, że graczy potrafi wyrzucić co minutę. A Zamieć nic w tej kwestii nie robi, jedynie zajmuje się sumowaniem pieniędzy z Chin.

Będę zadowolony jak dostanę jakikolwiek odzew i naprawią jak najszybciej ten błąd.

Skończyłem tą arenę z wynikiem 8 zwycięstw z czego 2 porażki to sytuacja opisana powyżej.

No to mówię Ci, co piszą w takich sytuacjach zawsze: “nie mogą zmienić wyniku areny” a kwestie połączenia zawsze zrzucają na problemy z wi-fi/internetem osoby grającej.

No znając ostatnią “szybkość” radzenia sobie z błędami w HS, to jeszcze ze dwa lub trzy miesiące i może to naprawią. Jednak spokojnie, przed nowym rokiem HSa (kwiecień 2020) jeszcze jakiegoś nowego babola zrobią lub odtworzą inny, który występował już wcześniej.

Jest problem na urządzeniach mobilnych i wywala z gry całą masę ludzi jeśli zdarza ci się to często to odradzam areny i ranking wiedzą o problemie ma być naprawiony.
zobaczymy