Problem z Avatarami Forum

Hejka :slight_smile: Ktoś ma problem ze zmianą avataru na forum? :slight_smile: Próbowałem na PC i na telefonie. Wyskakuje tylko okienko z tytułem: Zmień Avatara i tylko tyle. Nie ma żadnego do wyboru. Zmiana przeglądarki również nie pomogła :frowning:

U mnie działa wszystko prawidłowo. Wchodzę w profil, klikam aktualny avatar i mogę wybrać inny, a następnie widzę już nowy w profilu. Działa to na PC na przeglądarce FF.

Edit:
Hmm, jest błąd i go nie ma za razem. Już tłumaczę. Napisałem ten post. Jeśli wejdę w swój profil klikając avatar przy poście, to faktycznie nie mogę zmienić obrazka…

Jednak wystarczy z poziomu forum w prawym, górnym rogu kliknąć na ten mały obrazek, z listy rozwijanej, w jej lewym, górnym rogu wybrać swój nick i przez to wejść do swojego profilu, to wtedy już można zmienić avatar :slight_smile:

Popatrz, a umnie jest odwrotnie :stuck_out_tongue: Przez tą listę nie mogę zmienić, ale jak wejdę na profil przez posta to już tak :slight_smile:

Edit: Jednak nie mogę. Po kliknięciu na wybrany avatar wyskakuje błąd i akcja jest przezywana :confused: