Problem z instalacją

Mam problem z instalacją. Pobrałem apkę HS ze sklepu i chcę przystąpić do pobierania ale cały czas mi pisze że nie można pobrać aktualizacji bo nie ma połączenia z siecią. Problem najpierw próbowałem naprawić sam z ale nic nie pomaga( reinstalowanie, restartowanie telefonu i sieci oraz usuwanie danych). Spełniam minimalne wymagania sprzętowe i kiedyś HS działał mi poprawnie. Z góry dziękuję za pomoc

Witaj.
Masz możliwość spróbować na innym połączeniu sieciowym?
Spróbuj pobrać grę z Amazon Store

1 polubienie

Dzięki za pomoc, spróbowałem z amazona i nadal nie działa, jednakże zobaczyłem że HS zajmuje mi 3GB pamięci na karcie sd bo kiedyś go miałem a karta nie chce mi się z formatować więc problem jest w moim telefonie. Jeszcze raz dzięki za pomoc i sorki za stracony czas :wink:

Podepnę się pod temat. Tyle, że mój problem występuje z instalacją aktualizacji na komputerze. Czekam już któryś dzień z nadzieją, że ruszy, ale trochę się już zirytowałem z bezsilności, w której się znalazłem, próbując wszelkich metod ruszenia tej aktualizacji. Zatrzymała mi się w 3/4 i stoi. Może mi ktoś doradzić, jak to naprawić?