Problem z instalacją na Android

Witam, mam problem z zainstalowaniem gry na telefonie. Jakieś 4 dni temu mi bardzo słabo chodził i postanowiłem go reinstalować. Niestety, pobiera mi się 1gb gry, następnie przenosi mnie na ekran ładowania gry i pojawia się komunikat “inicjalizaca” ale tkwi tak już od godziny i nie wygląda jakby miał przejść do pobierania. Pojawia się też komunikat jeśli tkwie dłużej w ekranie ładowania gry, że gra nie wykonuje żadnych postępów i czy mają ją zakmnąć (mam do wyboru tak, czekaj lub anuluj). Mój telefon to HTC desire 626 z androidem 6.0.1 i mam dostępnych 3.5GB wolnego miejsca (oczywiście już po pobraniu tego 1giga gry). Dziękuję z góry z odpowiedź :slight_smile:

Trywialne pomysły - spróbuj wyczyścić dane gry lub całkiem usuń i pobierz na nowo oraz spróbuj zostawić więcej wolnego miejsca w pamięci telefonu. U mnie gra waży nawet do 3GB a android potrzebuje mieć trochę pustego miejsca jeszcze. Może to być również wina ostatnich aktualizacji bo ludzie się skarżą, że jakieś błędy lub nie działa, choć mi wszystko śmiga…

Dalej nie działa kompletnie, udało mi się tylko raz go odpalić przy którymś usunięciu i od kilku kolejnych znów nie działa…

Piszcie do supportu…

Nie lubię czytać tego typu rzeczy, więc ciężko mi to przez palce przechodzi, ale… Może pora zmienić telefon? No albo czekać na aktualizację…

Hearthstone a raczej bugstone na androida jest crapem od miesiaca na us forum jest 300 wątków ze nie dziala.Niby “staraja sie to naprawić"ale od 10 lipca brak aktualizacji (nie wiem czy tylko u mnie).także Porady typu “wyczysc telefon,reinstall gry” " wez kredyt” “zmien telefon” są bardzo ale to bardzo pomocne.

Dlatego zaznaczyłem że może należy poczekać… Swoją drogą spora część społeczeństwa jak widać gra i bardzo mało osób z Polski napisało na forum że nie działa, więc bezsprzecznie jest to wina ich telefonów, z tego względu że wspaniały blizzard mógł nie uwzględnić owych modeli w poprawnym działaniu gry po aktualizacji, zatem blizzard ma to gdzieś i albo czekajcie albo zmieńcie telefon (co tak, - jest bez sensu). Niedługo dodatek, więc będzie co najmniej jedną aktualizacja, więc może wtedy wróci do normy…
Ps spamujcie support to może coś ruszy.

Ehh… Przykro mi, ale cóż…

Jak niby ma napisać do supportu skoro nie ma takiej opcji? Jedyną opcją jest napisanie na forum, gdzie nikt nie pomoże

Pozdrawiam. Wcale nie ma takiej opcji, wcale. Szukanie boli.