Problem Z Kartami

Wydaje mi się że to jakiś błąd, bo w każdym meczu trafiam na przeciwnika, który w 5 turze zagrywa Zilliax’a i jest to strasznie uciążliwy BŁĄD. Tak samo ma się sprawa z kartą C14CH-C14CH. Są to błędy które psują zabawę z gry i powinny być jak najszybciej usunięte lub zmienione.

Ja tam zadnego bledu nie widze. Masz po prostu pecha. W pierwszej turze gracz bez coina ma 4 karty na rece (gracz z coinem ma ich 6), zatem kazdy z nich do 5 tury ma zagwarantowane dobranie 30% swojej talii(moze i wiecej jesli dana talia ma card draw), a to wiaze sie z tym, ze wsrod tych 9 kart istnieje spora szansa na dobranie jednej z wymienionych przez Ciebie kreatur.

Ba, w tym czasie moze dobrac obydwie karty, takze nie ma co doszukiwac sie teorii spiskowych i jakichs nieistniejacych bledow. Np w moim przypadku cos takiego nie istnieje i nigdy nie dobieram Zilliaxa w 5 turze(lub do 5 tury).

Nie błąd o którym pisałem wiąże się z tym że Zilliax czy C14CH-C14CH znajdują się w praktycznie co drugim decku a to niszczy trochę zabawę np. w przypadku Zilliax’a nie powinno być tak że przez jedną kartę szczęśliwe dobraną ratuje się z sytuacji gdzie nie miało się życia przez połączenie jej z innym mechem czy samo wystawienie jej Boska tarcza leczy 3hp a prowokacja kolejne 3hp. A sam C14CH-C14CH nie jest tak nieprzyjemny ale np. w turze 6 mamy stronnika 4/6 który po śmierci zostawia po sobie 4 stronników. Dodając do tego sytuację gdzie teraz gra się wyłącznie mechami i można je ze sobą łączyć nie jest to optymistyczne. I przypominam że to tylko i wyłącznie moje zdanie i dla mnie to dalej błąd.