Problem z połączeniem gry

Witam, posiadam problem z gra Hearthstone. Za każdym razem gdy próbuje wejść do gry następuje rozłączenie i komunikat ,Zamknięte, nastąpiło rozłączenie z usługą Battle.net". Tak jest za każdym razem gdy próbuje zagrać, a gdy już wejdę i zagram jedną grę pojawia się napis że grę zapisano i muszę ją zrestartować Mam dobry stały internet który pozwala mi na granie bezproblemowo w inne gry wymagające połączenia z internetem. Grę odinstalowałem i zainstalowałem od nowa ale problem się nie rozwiązał. Komputer jest nowy ma aktualne sterowniki. Pozdrawiam

1 polubienie

Cześć!

Spróbuj zmienić język w grze oraz wylogować się i wybrać inny region na chwilę. Po zalogowaniu na inny region i język - wróć na swój region i język i sprawdź czy błąd już zniknął!

Możesz też dokonać resetu hasła : https://eu.battle.net/account/support/identify-account.html?requestType=PASSWORD_RESET

Oraz przejdź te kroki:

1 polubienie

Mam podobny problem. Czy systemem jest Android

Sprawdź proszę kroki z tego postu:

Jeśli dołączyliście do jakiś Fireside Gatherings/Spotkań przy kominku które dopiero mają się odbyć - opuście je, czasami to też pomaga. Do spotkania możecie dołączyć już przed samym wydarzeniem.

Problem niestety nie został rozwiązany zastosowując powyżej opisane kroki, gre nadal mi ,wywala" z tą różnicą że nawet jeśli mam 50 pingu na innych grach i 20mb/s internetu i wszystko działa to battle.net mi wywala tak że przez 5 minut się łączy, a gdy się już połączy i kliknę przycisk graj to po załadowaniu wielkiego napisu ,Hearthstone" wyskakuje tabliczka rozłączono z usługa battle.net. Pozdrawiam

3 polubienia

Czy coś pomogło? bo ja dziś cały dzień mam to samo ;/

Mam to samo. Ktos cos wie jak uruchomic gre?

Mi pomógł reset routera

Ja mam to samsungu a70 od aktualizacji do android 10

U mnie nic nie pomoglo z wifi jak sie lacze jest to samo