Problem z rozłączaniem gry na PC

Uszanowanie!

Od kilku dni grając na komputerze doświadczam problemów z rozłączaniem się gry. Objawia się to na dwa sposoby:

  • Dostaję komunikat o próbie ponownego dołączenia do gry lub;
  • Gra zawiesza się tzn. nie mogę zagrywać żadnych kart, atakować itp. Mimo wszystko wciąż działa licznik końca tury.

W efekcie wiele ustawek kończy się dla mnie tym, że nie mogę kupić żadnego stronnika i po prostu przegrywam.
W meczach rankingowych nie jestem w stanie dograć tury, bo gra zawiesza się/rozłącza w losowych momentach.

Strasznie irytujące!
Pomożecie?

Pozdrawiam support.

Cześć :slight_smile:

Proszę zresetuj opcje w grze :

Następnie usuń pliki podręczne aplikacji Blizzard. Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj po kolei:

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuń wszystkie foldery które nazywają się: Battle.net, Blizzard albo Blizzard Entertainment.

Sprawdź swoją listy znajomych w aplikacji Blizzard. W ustawieniach listy znajomych można zobaczyć wysłane zaproszenia. Jeśli masz jakieś wysłane zaproszenia, usuń je. Jeśli masz jakieś otrzymane zaproszenia, albo je anuluj albo zaakceptuj.

Upewnij się też, że HS jest dodany do wyjątków w programach antywirusowych.

Dokonaj resetu hasła : https://account.blizzard.com/settings/change-password.html

1 polubienie

Dziękuję za odpowiedź :wink:

Wykonałem wszystkie czynności i niestety dalej mnie rozłącza.
Macie może jeszcze jakieś porady?

U mnie to samo… Nie wiem czym to jest spowodowane, bo mam bardzo dobry internet. Pomogło za to granie na pakiecie z telefonu… Dziwna sprawa, bo w żadnych grach nie mam takiego problemu, a ping nie przekracza w nich 30…

1 polubienie

Na telefonach tak samo

Mam dokładnie tak samo. Dzisiaj już jest to nie do wytrzymania - 6 rozłączeń w ciągu jednej rozgrywki.
Problem pojawił się po ostatniej aktualizacji klienta battle.net.

To i ja się dorzucę. Od kilku dni mam cały czas rozłączanie połączenia podczas gry. Z włączoną przeglądarką, bez włączonej, efekt jest ten sam. Docieram w końcu (jestem bardzo cierpliwym gościem) do komunikatu o skrzatach, chochlikach, kij wie czym jeszcze i chcę uruchomić grę ponownie z nadzieję, że dokończę wygraną dla mnie partię. A tu co? Gra uznała, że przegrałem i wbijanie rangi psu pod ogon. Dziękuję za stratę kilku gwiazdek do podwyższenia pułapu rankingu. Dodam, że z konkurencyjnymi karciankami jak i grami online nie mam takiego problemu a sprzęt mam dość nowy. Proszę coś z tym zrobić, bo to przegięte i nie tylko ja tak mam jak widać.

Cała “technika” poszła w kierunku kontrolowania płacących i niepłacących za grę, więc na inne rzeczy już nie starcza potencjału. Nowy dodatek, nowe pakiety do kupienia - trzeba “zachęcać” kolejnymi zwycięstwami tych, którzy do tej pory wydali tysiące a nie zajmować się jakimiś drobiazgami technicznymi :slight_smile: